Etiket: ücretsiz

 • World E- Commerce Forum bu yıl online ve ücretsiz yapılacak

  World E- Commerce Forum bu yıl online ve ücretsiz yapılacak

  Uluslararası e-ticaret forumu World E-Commerce Forum, bu yıl 16 Mayıs Cumartesi online ve ücretsiz olarak düzenlenecek. On binden fazla firmanın katılması beklenen forumda İngiltere’den ve farklı ülkelerden e-ticaret ve e-ihracat ekosisteminin önemli isimleri tecrübelerini paylaşacak.

 • Turkcell Dergilik’te ‘Evde kalanlar’ için 300’den fazla ücretsiz yayın

  Turkcell Dergilik’te ‘Evde kalanlar’ için 300’den fazla ücretsiz yayın

  Turkcell, #EvdeHayatVar kampanyasına destek kapsamında bu günleri daha çok okuyarak değerlendirmek isteyenler için Dergilik ücretsiz okunabilen yayın sayısını 300’ün üzerine çıkardı. Ücretsiz dergiler içinde bulunan birçok popüler derginin Nisan’da çıkacak yeni sayıları da bu özel fırsata dahil olacak.

 • Avaya’dan ücretsiz iletişim merkezi çözümleri

  Avaya’dan ücretsiz iletişim merkezi çözümleri

  İletişim ve işbirliğini geliştirme ve basitleştirme çözümlerinde küresel liderlerinden Avaya Holdings Corp. (NYSE: AVYA), tüm dünyada COVID-19 salgını karşısında uzaktan sağlanan işgücüne adapte olurken yüksek düzeyde müşteri katılımını sürdürme konusunda sıkıntılar yaşayan iletişim merkezi müşterilerine ek yardım sağlayacağını açıkladı.

 • Yurtdışındaki Vodafone’lular çağrı merkezine ücretsiz erişecek

  Yurtdışındaki Vodafone’lular çağrı merkezine ücretsiz erişecek

  Vodafone, daha önce 23 Vodafone ülkesi için geçerli olan Kırmızı Servisi’nin kapsamını tüm dünya ülkeleri dahil olacak şekilde genişletti. Şirketin, yurt dışında bulunan tüm bireysel ve kurumsal Vodafone müşterileri, KIRMIZI yazıp 00905427048000’e ücretsiz SMS atarak Vodafone Çağrı Merkezi’ne ulaşabilecek; konsolosluk numaralarını ve Dışişleri Bakanlığı Konsolosluk Çağrı Merkezi’ni ücretsiz arayabilecek.

 • E-GÜVEN dijital imza platformunu ücretsiz kullanıma açtığını açıkladı

  E-GÜVEN dijital imza platformunu ücretsiz kullanıma açtığını açıkladı

  E-GÜVEN, evden çalışmayı desteklemek üzere şirket ve bireylerin kullanımına sunduğu imza sürelerini dijitale taşıyan Letsign platformunu Nisan sonuna kadar ücretsiz sunacağını açıkladı.

 • Gayrimenkul sektörü için online eğitimler ücretsiz sunulmaya başlandı

  Gayrimenkul sektörü için online eğitimler ücretsiz sunulmaya başlandı

  Koronavirüs tedbirleri kapsamında eğitimler hızla dijital mecralara taşınıyor. Eve kapanan milyonlar için harekete geçen Enrichers Learning, online eğitimlerini herkese ücretsiz sunmaya başladı.

 • Enterprise, ücretsiz adrese teslim hizmetine başladı

  Enterprise, ücretsiz adrese teslim hizmetine başladı

  Koronavirüs (Covid-19) salgınına yönelik özel önlemler alan Enterprise Türkiye, toplu taşıma kullanmak istemeyen ve kiralama ofislerine gelmek istemeyenler için araçları talep edilen noktaya kadar ücretsiz teslim hizmetiyle getirmeye başladığını duyurdu. Şirket ayrıca, kilometre sınırlamalarını ortadan kaldırdı ve kiralanan araçların şehir içerisinde farklı ofislere ücretsiz olarak bırakılmasının da önünü açtı.

 • Gayrimenkul danışmanları ve brokerlar için eğitimler online ve ücretsiz devam edecek

  Gayrimenkul danışmanları ve brokerlar için eğitimler online ve ücretsiz devam edecek

  Koronavirüs salgınına karşı alınan önlemler kapsamında, gayrimenkul danışmanları ve brokerlar için düzenlenenlenen eğitimler internet üzerinden herkese açık hale geldi. RE/MAX Türkiye, bireysel önlemleri desteklemek amacıyla tüm online eğitimlerin ücretsiz erişime sunulacağını açıkladı.

 • İstanbul Havalimanı’nı ziyaret eden kullanıcılara ücretsiz WiFi

  İstanbul Havalimanı’nı ziyaret eden kullanıcılara ücretsiz WiFi

  Türk Telekom, küresel ölçekteki en büyük havalimanlarından İstanbul Havalimanı’nı ziyaret eden tüm kullanıcılar için ücretsiz internet hizmeti sunuyor. Türk Telekom’un Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç, “İstanbul Havalimanı’nda en yüksek teknoloji sabit ve mobil haberleşme şebekemize bağlanan yolcular, kaliteli ve hızlı iletişim deneyimi yaşıyor” dedi.