Etiket: UCUZ

 • Otobüste erken alana ucuz bilet sistemi geliyor

  Otobüste erken alana ucuz bilet sistemi geliyor

  Koronavirüs salgın sürecinden en çok etkilenen sektörlerden olan kara yolu yolcu taşımacılığına, uçaklarda olduğu gibi fiyatlama sistemi geliyor.

 • Mağazalar açılıyor, ucuz ürün için son fırsat!

  Mağazalar açılıyor, ucuz ürün için son fırsat!

  Bircom CEO’su Can İlkhan, koronavirüs sebebiyle kulaklık, hoparlör ve video-konferans sistemleri satışlarında âdeta patlama yaşandığını belirterek “Kurdaki son artış fiyatlara henüz yansımadı. Ayrıca mağazalar açılınca fiyatlar daha da artacak” dedi.

 • “BİST100 endeksi Dolar bazında hala ucuz” (Geri Sayım 22 Ocak 2020)

  “BİST100 endeksi Dolar bazında hala ucuz” (Geri Sayım 22 Ocak 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’ın konuğu Integral Yatırım Araştırma Direktörü Tuncay Turşucu’ydu. Turşucu, yeni rekorlar kıran BİST100 endeksinin dolar bazında hala ucuz olduğunu belirterek teknik olarak 160 bin puana kadar potansiyeli olduğunu söyledi.

 • Borsada Ucuz Kalan Hisseler Hangileri ve Bunları Nasıl Buluruz?

  Borsada Ucuz Kalan Hisseler Hangileri ve Bunları Nasıl Buluruz?

  Bu videomuzda borsada ucuz kalan hisseleri bulmak için nasıl bir yöntem izleyebiliriz, ucuz kalan hisseler hangileridir, bunları nasıl buluruz sorularına cevap vermeye çalıştım. Kullandığım temel analiz aracı ücretsiz olup Osmanlı Yatırım’da hesabınız olması gereklidir. Daha fazla bilgi için: http://bit.ly/osmref Kanal Finans’taki hisse yorumları sayfasına gitmek için: https://kanalfinans.com/raporlar/hisse-yorumlari SPL Düzey 3 lisansımı görüntülemek için: https://lsts.spl.com.tr/EmployeeUser/DigitalBadge/E62FD53F-7A5E-4666-B2C3-DB54F7F2D534 Analizde…

 • Halkbank'ta UCUZ DOLAR SKANDALI ve Perde Arkası

  Halkbank'ta UCUZ DOLAR SKANDALI ve Perde Arkası

  Halkbank’ta UCUZ DOLAR SKANDALI ve Perde Arkası Sorularınızı videonun altına yorum olarak girebilirsiniz. Twitter: https://twitter.com/AtillaYesilada1 Facebook: https://fb.me/atillayesilada Para Analiz: http://paraanaliz.com Kişisel Site: http://atillayesilada.com Atilla Yeşilada’nın Yazdığı Kitaplar: Hormonlu Büyüme Yılları: Satın almak için: https://www.google.com.tr/search?q=hormonlu+b%C3%BCy%C3%BCme+y%C4%B1llar%C4%B1&rlz=1C1NDCM_trTR726TR726&biw=1280&bih=635&tbm=shop&tbs=p_ord:p&ei=f5t0W639JYTKwQLig7jgDA&ved=0ahUKEwjtuODNgPDcAhUEZVAKHeIBDswQuw0IcSgB#spd=0 Muhalif Bir Ekonomistin Güncesi: Satın almak için: https://www.google.com.tr/search?q=Muhalif+Bir+Ekonomistin+G%C3%BCncesi&rlz=1C1NDCM_trTR726TR726&biw=1280&bih=635&tbm=shop&tbs=p_ord:p&ei=3pt0W6PCCqTosAegvZzwCQ&ved=0ahUKEwijqev6gPDcAhUkNOwKHaAeB54Quw0IeygB Atilla Yeşilada kimdir? 1961 yılında Bahariye, İstanbul’da doğdum. ST Georg Avusturya lisesi 1980…