Etiket: üretici

 • E-TİCARET SİTESİ RGAND

  E-TİCARET SİTESİ RGAND

  ABD TİCARETİNE GİRİŞ NASIL SAĞLANIR? RGAND TÜRKİYE İŞ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ GÖRKEM GÜNDOĞAR, ABD’DEN CANLI BAĞLANTI YOLUYLA, EKOTÜRK GENEL YAYIN YÖNETMEN YRD. ALİ DEĞERMENCİ’NİN MODERATÖRLÜĞÜNDEKİ DÜNYA HALLERİNİN KONUĞU OLDU. ABD GIDA HİZMETİ PANDEMİDEN NASIL ETKİLENDİ? GÜNDOĞAR: ABD’DE TİCARET ARTIK ELEKTRONİK ORTAMA DÖNDÜ #EKOTÜRK #EKONOMİ #AMERİKAPANDEMİC #AMERİKAETİCARET #ÜRETİCİDENTÜKETİCİYE #ONAYLIÜRETİCİ #ONLINEKATALOG #ONLİNEALIŞVERİŞ #ONLİNEALIŞVERİŞSİTELERİ #ONLINEMARKETPLACES #TÜRKÜRETİCİLER #ÜRÜNTAKİPSİSTEMİ #ÜRÜNSEÇ #TÜRKİYEAMERİKARASI…

 • 2019’u büyüyerek kapatan üretici firma sayısı artıyor

  2019’u büyüyerek kapatan üretici firma sayısı artıyor

  Üretici firmalar 2019 yılı büyüme rakamlarını açıklamaya başladı. Ekonominin canlanması için önemli bir konumda olan üretici firmalar alanında 2019’u büyüyerek kapatanların sayısı artıyor. Son olarak büyüme rakamlarını açıklayan ve deri sanayinde önde gelen firmalardan olan DESA, 2019’u bir önceki yıla göre yüzde 23,15’lik ciro artışıyla kapattığını açıkladı.

 • TARSİM: ‘Sigortalı üretici ve yetiştiricilerimize 1.3 milyar hasar ödemesi yapıldı’

  TARSİM: ‘Sigortalı üretici ve yetiştiricilerimize 1.3 milyar hasar ödemesi yapıldı’

  TARSİM’den yapılan açıklamada; devletin desteği, ilgili tüm tarafların katkıları ve üretici ile yetiştiricilerin ilgisiyle, tarım sigortalarında istikrarlı büyümenin, teknolojik gelişmelere uyumun 2019 yılında da devam ettiği, başarılı ve verimli sonuçlar elde edildiği ifade edildi. Devlet Destekli Tarım Sigortaları Sistemi’nin yepyeni uygulamalar ve teminatlarla güçlenerek 2020 yılına hazır olduğu vurgulandı.