Etiket: uyarı

 • Dünya Bankası’ndan Hüzünlü Uyarı: Yaralar Kalıcı Olacak!

  Dünya Bankası’ndan Hüzünlü Uyarı: Yaralar Kalıcı Olacak!

  Soru sormak için Linke : https://patreon.com/atillayesilada tıklayabilirsiniz. If you want to watch and listen to our videos in English, please click the link below: https://www.youtube.com/channel/UCKpFJB4GFiNkhmpVZQ_d9Rg Podcastler; Sesli olarak dinleme için https://open.spotify.com/show/1SK2Cikoj4KrVurKenU5eu tıklayabilirsiniz. Atilla Yeşilada Gündem Değerlendirmeleri İçin http://wedia.link/NcyZk tıklayınız. Atilla Yeşilada İle Ekonomi Sohbetleri İçin http://wedia.link/vPbRU tıklayınız. Atilla Yeşilada İle Ekonomi Analizleri İçin http://wedia.link/olj3e tıklayınız.…

 • Sosyal mesafe ihlalinde uyarı veren akıllı bileklik

  Sosyal mesafe ihlalinde uyarı veren akıllı bileklik

  Özellikle ofis ve iş yerlerinin yeniden faaliyete geçmesiyle sosyal mesafe bir kat daha hayati önem taşımaya başladı. Yerli teknoloji firması belirli bir mesafenin altına inildiği takdirde kullanıcıları uyaran akıllı bileklik geliştirdi. Bileklik ile sosyal mesafe kuralı aşıldığında kullanıcıya titreşimli ve sesli uyarı yapılıyor.

 • Perakendecilerden ortak uyarı: ‘Haksız yere fiyat artışını kabul edemeyiz’

  Perakendecilerden ortak uyarı: ‘Haksız yere fiyat artışını kabul edemeyiz’

  Gıda Perakendecileri Derneği (GPD) Yönetim Kurulu Başkanı Galip Aykaç, haksız yere fiyat artışının kabul edilemez olduğunu belirterek, halk sağlığını yakından ilgilendiren böyle bir ortamda suistimallere kesinlikle göz yumulmaması gerektiğini kaydetti.