Etiket: Vodafone

 • Vodafone Business’dan çevre ve tarıma dijital destek

  Vodafone Business’dan çevre ve tarıma dijital destek

  Dünya Çevre Günü’ne özel bir açıklama yapan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, tarımda sürdürülebilirliği artırmak ve çevreyi korumak için dijital çözümler ürettiklerini söyledi.

 • Vodafone Türkiye’den şebekesinde segment yönlendirme teknolojisi

  Vodafone Türkiye’den şebekesinde segment yönlendirme teknolojisi

  Vodafone Türkiye, şebekesinde segment yönlendirme teknolojisini kullanan ilk operatör olduğunu açıkladı. Şebekede trafiğin daha hızlı yönlendirilmesini sağlayan bu teknoloji sayesinde bireysel ve kurumsal müşterilere yönelik servislerin çeşitlendirilmesi, farklı taahhütler verilmesi ve pazara daha hızlı sunulması mümkün olacak.

 • Vodafone’dan Türkiye’ye toplam 24 milyar TL yatırım

  Vodafone’dan Türkiye’ye toplam 24 milyar TL yatırım

  Vodafone Türkiye, son bir yılda toplam 1.7 milyar TL yatırım yaptı. Şirketin mobil müşteri sayısı 23.5 milyon olarak gerçekleşirken, sabit genişbant müşteri sayısı ise 1.1 milyona ulaştı. Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan “Türkiye’ye yoğun biçimde yatırım yapmayı sürdürüyoruz. Son 14 yılda yaptığımız toplam yatırım miktarı 24 milyar TL’ye ulaştı. Geleceğe duyduğumuz güvenle yatırımlarımıza devam edeceğiz.…

 • Vodafone TV’nin aktif kullanıcı sayısı yüzde 30 arttı

  Vodafone TV’nin aktif kullanıcı sayısı yüzde 30 arttı

  Koronavirüs tedbirleri kapsamında evde geçirilen sürenin artmasıyla Vodafone TV’nin aktif kullanıcı sayısı yüzde 30, toplam izlenme saati ise yüzde 24 arttı. Vodafone TV kullanıcıları, Mayıs sonuna kadar tüm içeriklere erişmeye devam edecek.

 • Vodafone, veri yükleme hızını 4 kat artırdı

  Vodafone, veri yükleme hızını 4 kat artırdı

  Vodafone, koronavirüs tedbirleri kapsamında günlerini evde geçiren müşterileri için yeni bir hizmet sunduğunu duyurdu. Şirket, mevcut ve yeni gelecek fiber ev interneti müşterilerinin veri yükleme (upload) hızını ücretsiz olarak 4 kat artırdığını bildirdi. Vodafone fiber ev interneti müşterilerinin altyapılarına göre kademeli olarak güncellemeler yapılmaya başlandı.

 • Vodafone’dan evde telefon onarım hizmeti

  Vodafone’dan evde telefon onarım hizmeti

  Vodafone, koronavirüs tedbirleri kapsamında müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak yeni bir hizmet sunduğunu duyurdu.

 • Vodafone’dan ‘Dijital İş Ortağım’ programı ile KOBİ’lere destek

  Vodafone’dan ‘Dijital İş Ortağım’ programı ile KOBİ’lere destek

  Vodafone, koronavirüs salgını sonrasında değişen iş yapış şekillerini ve yeni pazarlama fırsatlarını Dijital İş Ortağım Programı ile işletmelerle buluşturduğunu duyurdu.

 • Türkiye Vodafone Vakfı’ndan ‘Salgında sokak hayvanlarını unutma’ çağrısı

  Türkiye Vodafone Vakfı’ndan ‘Salgında sokak hayvanlarını unutma’ çağrısı

  Türkiye Vodafone Vakfı, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde, tüm hayvanseverleri ‘Yarını Kodlayanlar’ projesi katılımcılarının geliştirdiği ve kodla çalışan mama makinelerini kullanarak sokak hayvanlarını uzaktan beslemeye davet etti.

 • Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Online oynanacak

  Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Online oynanacak

  Koronavirüs salgını nedeniyle faaliyetlerine bir süre ara veren Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi, 4 Nisan’da tekrar başlıyor. Bu tarihten itibaren sadece online oynanacak ve yayınlanacak olan lig maçları, Twitch ve YouTube’a ek olarak Vodafone TV’den de canlı yayınlanacak.

 • KORONAVİRÜS İNTERNET DÖNÜŞÜMÜNÜ HIZLANDIRDI | Özlem Karakullukçu | Engin Aksoy | 01.04.2020

  KORONAVİRÜS İNTERNET DÖNÜŞÜMÜNÜ HIZLANDIRDI | Özlem Karakullukçu | Engin Aksoy | 01.04.2020

  Vodafone TR İcra Kurulu Başkan Yardımısı Özlem Karakullukçu’nun moderatörlüğünü yaptığı Gün Sonu programına canlı bağlantı yolu ile konuk oldu. #Ekotürk #Ekonomi #Vodafone #operatörler #internet #internethızı #internethaber #internethıztesti #internetaltyapısısorgulama #karantina #koronavirüs #coronavirüs #koronavirüstürkiye #koronavirüsharitası #koronavirüssondurumtürkiye #koronavirüsaşısı #koronavirüsbilimkurulu #koronavirüsbilimkuruluüyelerikimler #koronavirüsbilgiekranı #koronavirüsüçinhaberleri #coronavirüsüetkileri #koronavirüshangiillerde #koronavirüshangihayvandanbulaştı #koronavirüsilacı Ekotürk YouTube Kanalına Abone Ol ➤https://www.youtube.com/ekoturktv/?su… Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk…

 • Yurtdışındaki Vodafone’lular çağrı merkezine ücretsiz erişecek

  Yurtdışındaki Vodafone’lular çağrı merkezine ücretsiz erişecek

  Vodafone, daha önce 23 Vodafone ülkesi için geçerli olan Kırmızı Servisi’nin kapsamını tüm dünya ülkeleri dahil olacak şekilde genişletti. Şirketin, yurt dışında bulunan tüm bireysel ve kurumsal Vodafone müşterileri, KIRMIZI yazıp 00905427048000’e ücretsiz SMS atarak Vodafone Çağrı Merkezi’ne ulaşabilecek; konsolosluk numaralarını ve Dışişleri Bakanlığı Konsolosluk Çağrı Merkezi’ni ücretsiz arayabilecek.

 • Vodafone, global şebeke hizmetlerinde ikinci kez dünya lideri seçildi

  Vodafone, global şebeke hizmetlerinde ikinci kez dünya lideri seçildi

  Vodafone Grubu, araştırma şirketi Gartner tarafından, ikinci kez Magic Quadrant Global Şebeke Hizmetleri Lideri seçildi. Toplam 20 firmanın değerlendirildiği araştırmada Vodafone, ‘mevcut vizyonunu layıkıyla yerine getiren’ ve ‘kendini gelecek için doğru konumlandıran’ şirket olarak tanımlandı.

 • Vodafone TV, içerikleri 30 nisana kadar tüm kullanıcılara açık olacak

  Vodafone TV, içerikleri 30 nisana kadar tüm kullanıcılara açık olacak

  Vodafone TV, koronavirüs salgını nedeniyle evden çalışma ve uzaktan eğitim gibi tedbirlerin arttığı mevcut dönemde, 4 binden fazla film, çocuk ve tematik video içeriği ile 80’den fazla TV kanalını 30 Nisan’a kadar tüm müşterilerine sunarak daha kaliteli ve verimli zaman geçirmelerine destek olacağını duyurdu.

 • Vodafone ve Masterpass’tan telekomünikasyon sektörü için işbirliği

  Vodafone ve Masterpass’tan telekomünikasyon sektörü için işbirliği

  Vodafone, ödeme teknolojileri liderlerinden Masterpass ile imza attığı işbirliği sayesinde, Yanımda uygulamasında temassız kart ile doğrudan yükleme özelliğini müşterilerine sunduğunu duyurdu.

 • Vodafone Türkiye’nin servis gelirleri 3.1 milyar TL oldu

  Vodafone Türkiye’nin servis gelirleri 3.1 milyar TL oldu

  Vodafone Türkiye, üçüncü çeyrekte servis gelirlerini geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 17.3 artırdı. Şirketin servis gelirleri mali yılın üçüncü çeyreğinde 3.1 milyar TL’ye ulaştı.

 • Vodafone, robotik süreç otomasyonu ile çalışanlarına 4 bini aşkın saat kazandırdı

  Vodafone, robotik süreç otomasyonu ile çalışanlarına 4 bini aşkın saat kazandırdı

  ‘Teknoloji iletişimi şirketi’ olmayı hedefleyen Vodafone, çalışanlarının hayatını kolaylaştırmak üzere Robotik Süreç Otomasyonu’na geçti. Şirket içinde hayata geçirdiği dijital asistan Octo çatısı altında 20’yi aşkın yazılım bot’u ile çalışan Vodafone, Octo’ya devredilen süreçlerle çalışanlarına 4 binden fazla saat kazandırdı. Vodafone, robot sayısını 50’nin üzerine çıkarmayı hedefliyor.

 • Vodafone Business Dijitalleşme Tırı Türkiye turunu tamamladı

  Vodafone Business Dijitalleşme Tırı Türkiye turunu tamamladı

  Vodafone Business, verimlilik ve makine takibinden enerji tasarrufuna, dijital tarım istasyonundan bulut depoya kadar en yeni dijital teknoloji çözümlerini Türkiye’yi dolaşarak işletmelere ulaştırıyor.

 • Kripto Paralar Neden Düşüyor? | Ece Ildır | Pınar Çağlayan | 24 Ocak 2020

  Kripto Paralar Neden Düşüyor? | Ece Ildır | Pınar Çağlayan | 24 Ocak 2020

  Avukat Ece Ildır, Bilkent Üniversitesi Öğretim Üyesi Pınar Çağlayan Aksoy, Murat Tufan’ın sunumuyla ekrana gelen Kripto Gündem’e konuk olarak katıldı. #Ekotürk #Ekonomi #kriptopara #vodafone #starbucks #istanbul #bitcoin #dolandırıcılık EkotürkTV YouTube Kanalına Abone Ol ➤ https://www.youtube.com/ekoturktv/?su… Resmi Web Sitesi: http://www.ekoturk.com/ Sosyal Medya Hesapları: Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv Ekotürk TV İletişim: info@ekoturk.com Kategori Haberler ve…

 • İş Dünyasına Yeni Nesil Dijital Çözümler | Cüneyd Tantuğ | 25 Ocak 2020

  İş Dünyasına Yeni Nesil Dijital Çözümler | Cüneyd Tantuğ | 25 Ocak 2020

  Bilişim ve teknoloji alanındaki gelişmeler Sanal Dünya programında alanlarında uzman konuklar ile konuşuluyor. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, İTÜ Bilgisayar Ve Bilişim Fakültesi Kurucu Dekanı Prof. Dr. Eşref Adalı, Metos Türkiye Genel Koordinatörü Fikriye Berk, Doç. Dr. Cüneyd Tantuğ’un moderatörlüğünü yaptığı Sanal Dünya’ya konuk oldu. #Ekotürk #SanalDünya #bilişim #teknoloji #vodafone #dijital…

 • Vodafone, çevresel etkisini yarıya indirecek

  Vodafone, çevresel etkisini yarıya indirecek

  ‘2019 Sürdürülebilirlik raporunda dijitalleşme, kadının güçlenmesi, gençlerin becerileri ve istihdamı ile enerji inovasyonu alanlarında hayata geçirilen sürdürülebilirlik çalışmaları paylaşıldı.

 • Vodafone ve Saran Grup sporda güçlerini birleştirdi

  Vodafone ve Saran Grup sporda güçlerini birleştirdi

  Vodafone, önemli spor içeriklerinin Türkiye temsilciliğini yapan Saran Group ile işbirliğine gitti. Bu kapsamda kullanıcılar dünyadan bir çok ligi ve spor organizasyonlarını takip etme şansı yakalayacaklar.

 • Vodafone Kodlama Minibüsü, 11 Ocak’ta İstanbul turuna çıkıyor

  Vodafone Kodlama Minibüsü, 11 Ocak’ta İstanbul turuna çıkıyor

  Vodafone’un 41’inci İstanbul Maratonu’nda Yarını Kodlayanlar projesi kapsamında hayata geçirdiği Vodafone Kodlama Minibüsü, eğitimlerine başlıyor. Vodafone Kodlama Minibüsü 11 Ocak itibarıyla Spor İstanbul’a ait 30 ayrı tesisi ziyaret ederek çocuklara kodlama eğitimi verecek. Toplam 12 hafta sürecek eğitimlerle yaklaşık 600 çocuğa ulaşılması hedefleniyor.

 • Vodafone, yerli baz istasyonu ULAK’ta rekor kırdı

  Vodafone, yerli baz istasyonu ULAK’ta rekor kırdı

  Türkiye’nin uçtan uca dijitalleşmesi hedefiyle çalışmalarını sürdüren Vodafone, yerli ve milli teknolojilerin gelişimine öncülük etmeyi sürdürüyor. Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgeleri’nde toplam 250 ULAK baz istasyonunu canlıya alan Vodafone, ticari şebekesinde en fazla aktif ULAK baz istasyonuna sahip operatör oldu.

 • Telekomünikasyon Sektöründe Yetenek Yönetimi | Bülent Bayram

  Telekomünikasyon Sektöründe Yetenek Yönetimi | Bülent Bayram

  Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Bayram, Mehmet Onur’un sunumuyla ekrana gelen İşin Güzel Yanı programına konuk olarak katıldı. Ekotürk TV YouTube Kanalına Abone Ol ➤ https://www.youtube.com/ekoturktv/?sub_confirmation=1 Resmi Web Sitesi: http://www.ekoturk.com/ Sosyal Medya Hesapları: Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv Ekotürk TV İletişim: info@ekoturk.com #Vodafone #BülentBayram #MehmetOnur

 • 41. Vodafone İstanbul Maratonu | 31 Ekim 2019

  41. Vodafone İstanbul Maratonu | 31 Ekim 2019

  41. Vodafone İstanbul Maratonu ,maratondaki dijital yenilikler neler? Geçen yıla göre ne gibi farklılıklar olacak? Vodafone İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, Özlem Dalga’nın moderatörlüğünü yaptığı Kapanış Raporu programına konuk olarak katılarak temsili İstanbul Borsa kapanış gongunu maraton için çaldı. Ekotürk TV YouTube Kanalına Abone Ol ➤ https://www.youtube.com/ekoturktv/?sub_confirmation=1 Resmi Web Sitesi: http://www.ekoturk.com/ Sosyal Medya Hesapları:…