Etiket: Vodafone’dan

 • Vodafone’dan KOBİ’lere pazarlamadan markalaşmaya dijital yolculuklarında rehberlik hizmeti

  Vodafone’dan KOBİ’lere pazarlamadan markalaşmaya dijital yolculuklarında rehberlik hizmeti

  Vodafone, Dijital İş Ortağım Programı ile KOBİ’leri büyük işletmelerle buluşturuyor. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin moderatörlüğünde gerçekleştirilen ikinci programda, Domino’s Pizza Avrasya Grup CEO’su Aslan Saranga koronavirüs salgını sürecinde yeme-içme alışkanlıklarındaki değişimi, dijitalleşmenin büyüme yolculuklarındaki katkılarını ve KOBİ’ler için fırsatları değerlendirdi.

 • Vodafone’dan cihaz ön ödemelerine destek

  Vodafone’dan cihaz ön ödemelerine destek

  Vodafone, koronavirüs döneminde müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak yeni bir hizmet daha sunduğunu duyurdu. Şirket, bu dönemde herhangi bir akıllı cihaz alan bireysel müşterileri için hem nakit hem de taksitli ödeme esnekliği sunarak, ön ödeme yapmaları durumunda ön ödemelerine ek yüzde 30 destek sağlayacak.

 • Vodafone’dan uzaktan eğitime desteğe devam

  Vodafone’dan uzaktan eğitime desteğe devam

  Vodafone, koronavirüs salgını nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı’nın uzaktan eğitimin 31 Mayıs’a kadar devam etmesi kararı üzerine müşterilerine sunduğu toplam 6 GB’lık internet desteğini mayıs sonuna kadar uzattığını açıkladı.

 • Vodafone’dan istegelsin ile koronavirüse karşı işbirliği

  Vodafone’dan istegelsin ile koronavirüse karşı işbirliği

  Vodafone, koronavirüs salgını nedeniyle evden alışverişin yoğunlaştığı bu dönemde müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak bir kampanya başlattı. Vodafone’lular, Türkiye’nin önde gelen online marketlerinden istegelsin’de 250 TL ve üzeri alışverişlerde anında 25 TL indirim kazanacak.