Etiket: yapacak

 • GR ALTINI 5000 TL YAPACAK SÜREÇ

  GR ALTINI 5000 TL YAPACAK SÜREÇ

  ekonomik kriz, ekonomist, ekonomi haberleri, ekonomi 2020, yeni ekonomi, bitcoin, gümüş, altın, dolar, dünya ekonomisi DÜNYANIN HABERİ 80. BÖLÜM GR ALTINI 4970 TL YAPACAK SÜREÇ, EKONOMİ HABERLERİ – DÜNYANIN HABERİ 80 – 04.04.2020 Türkiye ekonomisinde sorunlar var. Ancak bu yetmezmiş gibi dünya da tarihin en büyük küresel ekonomik krizine doğru ilerliyor. Bu süreçte klasik medyada…

 • PTT dağıtıcıları, kolluk kuvvetleri ve bekçiler sosyal yardım ödemelerini evde yapacak

  PTT dağıtıcıları, kolluk kuvvetleri ve bekçiler sosyal yardım ödemelerini evde yapacak

  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, İçişleri Bakanlığının ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının ortak kararıyla PTT şubelerinde sosyal mesafe kurallarının uygulanamadığı için sürekli yoğunluk yaşanan şubelerin kapatılacağı aktarıldı. Bu kararıla birlikte sosyal yardım ödemelerinin evlerde yapılacağı belirtilirken PTT dağıtıcıları, kolluk kuvvetleri ve bekçilerin sosyal yardım ödemelerini evde yapacağı duyuruldu.

 • Honda, e:Technology ile Cenevre’de gövde gösterisi yapacak

  Honda, e:Technology ile Cenevre’de gövde gösterisi yapacak

  Dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden Honda, yeni e:Technology markası altında elektrikli araç ve bağlanabilirlik teknolojilerini 2020 Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergileyecek.

 • İstanbul 2-5 Eylül tarihlerinde 3 önemli etkinliğe ev sahipliği yapacak

  İstanbul 2-5 Eylül tarihlerinde 3 önemli etkinliğe ev sahipliği yapacak

  Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Araştırmaları Derneği (GİMDES), bu yıl CNR Food İstanbul Gıda Fuar kompleksinde 8’incisi düzenlenecek Helal ve Tayyip Ürünler Özel Etkinliği ile 12’incisi düzenlenecek Uluslararası Helal ve Tayyib Ürünler Konferansı için çalışmalara başladıklarını açıkladı.

 • Zaki Group CEO’su Ahmed Zaki İstanbul’a yatırım yapacak

  Zaki Group CEO’su Ahmed Zaki İstanbul’a yatırım yapacak

  Iraklı işadamı Ahmed Zaki Türkiye’de yatırımlarına başladı. İlk etapta İstanbul’da yapmayı planladığı yatırımının seyrinin İzmir ve Antalya’ya da kayacağı belirtiliyor.

 • Dolar/TL Sürpriz mi Yapacak? | İslam Memiş | 26 Aralık 2019

  Dolar/TL Sürpriz mi Yapacak? | İslam Memiş | 26 Aralık 2019

  Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, Evren Bolgün’ün moderatörlüğünü yaptığı Son Seans programına konuk olarak altının gelebileceği seviyeleri, 2020’de finans piyasalarındaki riskleri ve piyasalardaki merak edilen konuları Ekotürk’te anlattı. #Ekotürk #Ekonomi #Altın ============================ Ekotürk YouTube Kanalına Abone Ol ➤https://www.youtube.com/ekoturktv/?sub_confirmation=1 Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk Sosyal Medya Adresleri ►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv ►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv ►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv…

 • Reis doları 6+ yapacak!

  Reis doları 6+ yapacak!

  Dolar kritik seviyede! Kurun 6+ olmaması için yapılması gerekenler neler? Vatandaş neden dolar alıyor? Selçuk Geçer, Atilla Yeşilada ve Evren Devrim Zelyut dolarizasyonun sebebi olabilir mi?