Etiket: yapmaya

 • TCMB ve BDDK ne yapmaya çalışıyor?

  TCMB ve BDDK ne yapmaya çalışıyor?

  Soru sormak için Linke : https://patreon.com/atillayesilada tıklayabilirsiniz. If you want to watch and listen to our videos in English, please click the link below: https://www.youtube.com/channel/UCKpFJB4GFiNkhmpVZQ_d9Rg Podcastler; Sesli olarak dinleme için https://open.spotify.com/show/1SK2Cikoj4KrVurKenU5eu tıklayabilirsiniz. Atilla Yeşilada Gündem Değerlendirmeleri İçin http://wedia.link/NcyZk tıklayınız. Atilla Yeşilada İle Ekonomi Sohbetleri İçin http://wedia.link/vPbRU tıklayınız. Atilla Yeşilada İle Ekonomi Analizleri İçin http://wedia.link/olj3e tıklayınız.…

 • Yumurta üreticisi Kılıç: ‘Panik yapmaya gerek yok günde 7 bin koli yumurta üretiliyor’

  Yumurta üreticisi Kılıç: ‘Panik yapmaya gerek yok günde 7 bin koli yumurta üretiliyor’

  Korona virüs (COVİD-19) Pandemisi sonrasında İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’nın Evde Kal çağrısına uyan vatandaşlar evlerinde kaldı. Protein deposu olan yumurta üretimi ise iki kat arttı. Düzce’de yumurta üretimi yapan firma üretimi hızlandırdı.

 • DEGÜDER Başkanı Türkkan: ‘Kentsel dönüşümü hızlandırabiliriz, üzerimize düşeni yapmaya hazırız’

  DEGÜDER Başkanı Türkkan: ‘Kentsel dönüşümü hızlandırabiliriz, üzerimize düşeni yapmaya hazırız’

  Elazığ’da 24 Ocak Cuma akşamı meydana gelen deprem, tüm Türkiye’yi üzüntüye boğdu. Deprem Güçlendirme Derneği (DEGÜDER) Başkanı Sinan Türkkan, Kuzey ve Doğu Anadolu fay hattındaki tüm kentlerde kentsel dönüşümün insan odaklı bir şekilde, ivedilikle başlatılması gerektiğini söyledi.