Etiket: Yerini

 • Yeni normalde fiziki ofislerin yerini sanal ofisler alacak

  Yeni normalde fiziki ofislerin yerini sanal ofisler alacak

  Uzaktan çalışma modeli sevildi. Yapılan küresel araştırmaya göre, her dört çalışandan 3’ü verimlilik, stres ve ulaşım süresi gibi etkenler açısından uzaktan çalışma modelinin çok daha yararlı olduğunu belirtiyor. İş yapış şekillerindeki bu değişimin sabit ofisler yerine sanal ofisleri öne çıkaracağı öngörülüyor.

 • Recordati Grup, Dünya’da ve Türkiye’de COVID-19 mücadelesinde yerini aldı

  Recordati Grup, Dünya’da ve Türkiye’de COVID-19 mücadelesinde yerini aldı

  İtalya merkezli ilaç firması Recordati Grup, COVID-19 nedeniyle yaşanan acil durumla mücadelede, hastanelere ve sağlık tesislerine verilen desteğe katkıda bulunmak için 5 milyon euro kaynak ayırdığını duyurdu.

 • Politik Analist Klaus Jurgen Almanya’nın AB Ekonomisindeki Yerini Değerlendirdi

  Politik Analist Klaus Jurgen Almanya’nın AB Ekonomisindeki Yerini Değerlendirdi

  Politik Analist Klaus Jurgen, Burcu Çetinkaya’nın moderatörlüğünü yaptığı Küresel Bakış programına konuk oldu. #Ekotürk #Ekonomi #brexit #AB #politik ============================ Ekotürk YouTube Kanalına Abone Ol ➤https://www.youtube.com/ekoturktv/?su… Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk Sosyal Medya Adresleri ►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv ►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv ►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv Ekotürk TV İletişim ►kurumsaliletisim@ekoturk.com UYARI: Buradaki yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.…