Etiket: yüksek

 • BIST 100 MARTTAN BERİ EN YÜKSEK KAPANIŞI YAPTI

  BIST 100 MARTTAN BERİ EN YÜKSEK KAPANIŞI YAPTI

  BORSADA HANGİ SEVİYELER ÖNE ÇIKAR? PERİHAN TANTUĞ VE CENK AKYOLDAŞ İLE BEKLENTİ RAPORU’NUN KONUĞU FON YÖNETİCİSİ ŞEBNEM UYSAL OLDU #BİST100 #BORSAİSTANBUL #EKOTÜRK #EKONOMİ #CANLIBORSA #BORSAYORUMLARI PERİHAN TANTUĞ TWİTTER HESABI: https://twitter.com/perihantantug?s=20 EKOTÜRK RESMİ WEB SİTESİ ►http://www.ekoturk.com/ EKOTÜRK SOSYAL MEDYA ADRESLERİ ►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv ►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv ►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv EKOTÜRK TV İLETİŞİM ►kurumsaliletisim@ekoturk.com UYARI: BURADAKİ YATIRIM BİLGİ, YORUM VE…

 • Altınyıldız Classics, mağazalarını yüksek hijyen kurallarıyla açmaya başladı

  Altınyıldız Classics, mağazalarını yüksek hijyen kurallarıyla açmaya başladı

  Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında 19 Mart tarihinde mağazalarında hizmete ara veren Altınyıldız Classics, yüksek hijyen kurallarıyla mağazalarını açmaya başladı.

 • DeFacto mağazalarını yüksek hijyen kurallarıyla açıyor

  DeFacto mağazalarını yüksek hijyen kurallarıyla açıyor

  Koronavirüs salgınıyla ilgili alınan tedbirler dolayısıyla 19 Mart tarihinde mağazalarında hizmete ara veren DeFacto, cadde mağazalarını açmaya başladı.

 • Faturalar neden yüksek geliyor? – Parasal – 28 Nisan 2020 – Murat Dilek – İsmail Ergüneş

  Faturalar neden yüksek geliyor? – Parasal – 28 Nisan 2020 – Murat Dilek – İsmail Ergüneş

  Nazlı Bolak’ın hazırlayıp sunduğu Parasal programında bugün Global Enerji Derneği Başkanı Murat Dilek ve Uludağ Elektrik Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su İsmail Ergüneş ile “Elektrikte kıyasen fatura uygulaması uygulanıyor mu? Faturalar neden yüksek geliyor? Bu durum geçici mi? Petrol fiyatlarındaki düşüş doğalgaza nasıl yansır?” konuları hakkında konuştuk. tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan…

 • THY’nin rakiplerine göre şansı yüksek

  THY’nin rakiplerine göre şansı yüksek

  Korona virüs (Covid-19) salgınının büyük ekonomik zarara uğrattığı sektörlerden biri de hava yolu yolcu taşımacılığı oldu.

 • İstanbul’da Vaka Sayısı Neden Yüksek? | Emin Çapa

  İstanbul’da Vaka Sayısı Neden Yüksek? | Emin Çapa

  İstanbul’da Vaka Sayısı Neden Yüksek? | Emin Çapa İstanbul’da salgının merkezi İstanbul Havalimanı. Havalimanı transit yolcuların geçiş merkezi olduğu için burada çok vaka var. Ayrıca Umre’ye gidişler vaktine engellenseydi şu anda bu kadar köy karantina altına alınmamış olurdu. #eminçapa #koronavirüs #türkiyeevakasayısı Emin Çapa Kanalına https://bit.ly/EminCapa tıklayarak abone olabilirsiniz. Beni İnstagram adresimden takip edebilir; https://www.instagram.com/emin_capa Aynı…

 • Dolar yılın en yüksek seviyesinde

  Dolar yılın en yüksek seviyesinde

  Dolar, TL karşısında 6,6555 ile yılın en yüksek seviyesini gördü.

 • Yaşam maliyetinin en yüksek olduğu ülkeler

  Yaşam maliyetinin en yüksek olduğu ülkeler

  Kira, ulaşım ve temel gıda maddeleri gibi yaşam maliyetlerinden yola çıkarak hazırlanan raporda, dünyanın en pahalı ülkeleri belli oldu. Listenin ilk sırasına Cayman Adaları’nın yerleştiği saptanırken, Cayman Adaları’nın 141,64 endekse sahip olduğu kaydedildi.

 • Plazalardaki boşluk oranı son 10 yılın en yüksek seviyesinde

  Plazalardaki boşluk oranı son 10 yılın en yüksek seviyesinde

  ‘İstanbul Ofis Pazarına Genel Bakış’ raporunun göre, 2019 yılı İstanbul’da son on yılın en düşük ofis kira ortalamalarının görüldüğü dönem oldu. Düşen fiyatlara rağmen Beşiktaş, Levent, Maslak hattını kapsayan Merkezi İş Alanı’ndaki A sınıfı binalarda ofis boşluk oranı yüzde 32,7’ye ulaşarak son on yılın en yüksek seviyesine ulaştı.

 • Ocak Ayı Enflasyonu Yüksek Geldi | Emin Çapa Canlı Yayın

  Ocak Ayı Enflasyonu Yüksek Geldi | Emin Çapa Canlı Yayın

  Ocak Ayı Enflasyonu Yüksek Geldi | Emin Çapa Canlı Yayın #EminÇapa #Enflasyon #SonDakika Emin Çapa kanalına https://www.youtube.com/EminCapaOfficial tıklayarak abone olabilirsiniz. Beni İnstagram adresimden takip edebilir; https://www.instagram.com/emin_capa Aynı Zamanda Twitter’dan takip edebilir; Tweets by ecapa_aklinizi Ve Facebook’dan takip edebilirsiniz; https://tr-tr.facebook.com/EminCapaOfficial

 • Bez çanta satışlarında yüksek artış

  Bez çanta satışlarında yüksek artış

  İnsanların doğayı korunma bilincindeki artış, modaya da yeni bir akım kazandırdı.

 • Akfen’in Türkiye’deki otelleri 2019’da tarihinin en yüksek doluluk oranına ulaştı

  Akfen’in Türkiye’deki otelleri 2019’da tarihinin en yüksek doluluk oranına ulaştı

  Türkiye, Rusya ve KKTC’de 21 gayrimenkullük portföyü bulunan Akfen GYO, 2019 yılını rekor gelir ve oda doluluk oranları ile kapattı. Akfen GYO’nun 2019 yılı yatırımcı raporuna göre şirketin 15 Türkiye otelinde 12 aylık doluluk oranı yüzde 69 ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

 • Tekstil ürünlerinde 18 yılın en yüksek patent ve faydalı model başvuruları yapıldı

  Tekstil ürünlerinde 18 yılın en yüksek patent ve faydalı model başvuruları yapıldı

  Patent ve faydalı model başvurularının dağılımında tekstil sektörü 2018 yılında 144 başvuru ile son 18 yılın en yüksek rakamına ulaşmış durumda olduğu açıklandı. Adres Patent Genel Müdürü Cumhur Akbulut, “2019 yılında hazır giyim ve konfeksiyon ürünlerinde yaklaşık 18 milyar dolarlık bir hacmin yakalandığını görüyoruz.” dedi.

 • Fiyat yüksek fatura doğal

  Fiyat yüksek fatura doğal

  Geçtiğimiz yıl elektrik ve gaza yüzde 30’u aşan zam geldi, faturalar isyan ettirdi. Ancak yaptığımız hesaplamalar, gerekli tasarruf tedbirleri hâlinde en ucuz yakıtın doğalgaz olduğunu gösterdi…

 • Turizmcilerin Azerbaycan’a ilgisi yüksek

  Turizmcilerin Azerbaycan’a ilgisi yüksek

  Dünya çapında 73 farklı ülkede faaliyet gösteren SKYhub, B2B bazında seyahat acenteleri ve tur operatörlerine sunduğu hizmetlerle ön plana çıkıyor. Japonya merkezli olan ve destinasyon yönetiminin önde gelen markalarından biri olan SKYhub, acenteler tarafından en yoğun talep aldıkları ülkenin Azerbaycan olduğunu açıkladı.

 • Borsa 21 Ayın En Yüksek Kapanışını Yaptı | Eren Can Umut | 2 Ocak 2020

  Borsa 21 Ayın En Yüksek Kapanışını Yaptı | Eren Can Umut | 2 Ocak 2020

  Meksa Yatırım Pazarlama Müdürü Eren Can Umut, Murat Tufan’ın moderatörlüğünü yaptığı Son Seans programına konuk olarak borsadaki hareketleri, piyasalardaki merak edilen konuları Ekotürk’te anlattı. #Ekotürk #Ekonomi ============================ Ekotürk YouTube Kanalına Abone Ol ➤https://www.youtube.com/ekoturktv/?su… Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk Sosyal Medya Adresleri ►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv ►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv ►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv Ekotürk TV İletişim ►kurumsaliletisim@ekoturk.com UYARI: Buradaki yatırım…

 • Aylık en yüksek reel getiri BIST 100 endeksinde oldu

  Aylık en yüksek reel getiri BIST 100 endeksinde oldu

  En yüksek aylık reel getiri, yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) ile indirgendiğinde yüzde 5,22, tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde ise yüzde 5,17 oranlarıyla BIST 100 endeksinde gerçekleşti.

 • En yüksek asgari ücret Lüksemburg’da

  En yüksek asgari ücret Lüksemburg’da

  Avrupa’da 2019 verilerine göre aylık asgari ücretin en yüksek olduğu ülke Lüksemburg olurken, brüt ücretin 2 bin 71 euro olduğu anlaşıldı. 27 ülkenin yer aldığı araştırmada Türkiye’nin 22’nci sırada yer aldığı kaydedildi.