Etiket: ziyaret

 • TARSİM’den Adana Turunçgil Üreticileri Birliği Başkanı’na ziyaret

  TARSİM’den Adana Turunçgil Üreticileri Birliği Başkanı’na ziyaret

  TARSİM (Tarım Sigortaları Havuzu), 8 Haziran’da Adana İli Turunçgil Üreticileri Birliği (ADATÜB) Başkanı Remziye Karabucak’ı bahçesinde ziyaret etti.

 • Bakan Varank maske fabrikasını ziyaret etti

  Bakan Varank maske fabrikasını ziyaret etti

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumuna (MKEK) ait maske fabrikasını ziyareti sırasında, “MKEK de özellikle filtreli maskelerde bir oyuncu olarak piyasaya çıkabilir”dedi. TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezinin (MAM) maske filtrelerini hızlı bir şekilde yerlileştirmek üzere proje başlattığını da belirten Varank, “Bunun da hazırlıklarını yapıyorlar. Önümüzdeki dönemde bu maskelerin filtrelerini de yerli…

 • İstanbul Havalimanı’nı ziyaret eden kullanıcılara ücretsiz WiFi

  İstanbul Havalimanı’nı ziyaret eden kullanıcılara ücretsiz WiFi

  Türk Telekom, küresel ölçekteki en büyük havalimanlarından İstanbul Havalimanı’nı ziyaret eden tüm kullanıcılar için ücretsiz internet hizmeti sunuyor. Türk Telekom’un Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç, “İstanbul Havalimanı’nda en yüksek teknoloji sabit ve mobil haberleşme şebekemize bağlanan yolcular, kaliteli ve hızlı iletişim deneyimi yaşıyor” dedi.

 • Türkiye’deki fuarları ziyaret eden yabancıların sayısı yüzde 21 arttı

  Türkiye’deki fuarları ziyaret eden yabancıların sayısı yüzde 21 arttı

  Türkiye’de 2018 yılında düzenlenen 499 fuar toplam 22,8 milyon ziyaretçi ağırladı. Fuarlara katılan yabancı ziyaretçilerin sayısı ise bir önceki yıla göre yüzde 21 artarak 714 bine ulaştı. Fuarların dijital ortama taşınmasıyla birlikte özellikle yabancı ziyaretçi sayısının ve fuar temelli ticaret hacminin artırılması hedefleniyor.