AL SANA BÜYÜK RESİM

AL SANA BÜYÜK RESİM

ICRYPEX Avrupa Birliği’nde bulunan 2 ülkede VASP lisansı olan kripto para platformudur!
ICRYPEX’te yoğun market koşullarında bile saniyede 1000’den fazla emir eşleşebilir ve işlemleriniz hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Kriptoda hız, kriptoda güven, kriptoda şeffaflık.
Zenginlik Budur.

ICRYPEX’te Stake Dönemi Başladı!

ICRYPEX’e üye ol, web sitesi üzerinde yer alan “Kazan” ekranından stake işlemlerine başla, oturduğun yerden kazancını katla!

Ayrıca aşağıdaki linkten üye olan tüm izleyicilerime %20 komisyon indirimi hediye!

%20 Komisyon İndirimi ile üye olmak için:
https://bit.ly/3JOVG3c

Telegram: https://t.me/icrypex_tr
Instagram: https://instagram.com/icrypex

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCqU4fCu2zSL8gamk2CgvjCQ/join

Selçuk Geçer Youtube Kanalında yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar Selçuk Geçer’in kişisel görüşlerine dayanan analizlerden oluşmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, tamamen yoruma dayalıdır ve asla kesin ifade etmez. Burdaki yorumlardan yola çıkarak yatırım yapan kişilerin kararlar ve ticari amaçlı işlemlerden doğabilecek zararlardan Selçuk Geçer hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin hiçbir bağlayıcılığı yoktur.
Dolar yorumları ile ilgili farklı görüşler olsa da dolar altın yorumları tek bir noktayı işaret ediyor. Herkes dolar neden yükseliyor sorusuna yanıt bulmaya çalışıyor. Her ne kadar eski Hazine Bakanı Albayrak dolarla mı maaş alıyorsun diye sorsa da vattandaş için dolar bitti mi? Tabi ki hayır. Dolar ne olacak, dolar düşer mi yada dolar ne olur sorularını adım başı duyuyoruz. Yani dolar son dakika haberleri çok yakından takip ediliyor. en şaşırılan konuysa dolar nasıl düşer meselesi.
dolardan sonra en çok merak edilen diğer bir yatırım aracı ise elbette altın. Onun için pek çok ekonomist altın yorumları konusuna önem veriyor. altın selçuk geçer için de önemli ve yakından takip ediliyor. Her gün her videoda altın yorumları ekonomist selçuk geçer tarafından yapılıyor.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir