Beyaz Yakalının Köye Dönüş Hikayesi | Dr. Önder Halisdemir

Beyaz Yakalının Köye Dönüş Hikayesi | Dr. Önder Halisdemir

Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı Bşk. Dr. Önder Halisdemir, Ahu Orakçıoğlu’nun moderatörlüğündeki Gün Ortası programının canlı bağlantı konuğu oldu.

#Ekotürk #NefesAssos #kazdağları #çitflik

Düşlerdeki köy hem de çok Yakında…

Tek katlı taş evlerden oluşsun, bitki örtüsü zeytin ağaçları ve lavantalar olsun, içinde bir köy kahvesi de olsun sıcak sohbetler dönsün, bazen kutu oyunları, tavla oynayalım. Köyümüzdeki tavuklardan almak istiyoruz yumurtaları, meyveleri de dalından koparmak tamam mı? Güzel bir meydanı olsun köyün; zeytin,lavanta,meyve hasatları, şenliklerle kutlansın diye. İçine bir de köy enstitüsü koyar mısınız felsefe ve yaşam becerilerine yer açmak için. Şeyy köye elektrikli şarj istasyonu da lazım biliyorsunuz değil mi?

Sonra bu köy düşüne bir yer düşünelim… Bize aslında oksijen lazım hem de en iyisinden, şehirde ve plazalarda vazgeçtiğimiz kaliteli havayı ciğerlerimize yeniden kazandırmak için. Köyü seviyoruz ama denize girmeyi de özellikle dünyada benzersiz egeyi. Lütfen İstanbul’a da yakın olsun henüz kendini şehirden emekli edememişler yaz/kış ne zaman Nefes almak isterlerse 3 saatte arabasıyla köyüne sığınsın. Evlerin yalnızca güzel bahçeleri olmasın büyük yer altı kilerleri de olsun gördük ki dünyanın salgın dahil bin türlü hali var. Köyümüz yaşam sigortamız,sığınamız, gerçek BES’imiz olsun emi. Son bir şey kabul çok şey istedik ama fiyatlar da erişilebilir olsun. Söz primi görünce satmayacağız içinde yaşayacağız hem burası bir varış noktası burdan nereye gidilir ki?

Merak etme yalnız değilsin. İstanbul’da kariyer hayatına gömülmüş bizler hayatı tekrar yakalamak için sürdürülebilir bir yaşam projesi tasarladık. Bunu özgün ve dünyanın en yüksek oksijenine sahip yerleşim bölgesinde kaz dağları eteklerinde kurgulayıp denizin ve behramkale’nin karşısına oturttuk. Bu ideali tasarıma aktarmak için dünyaca ünlü mimar Han Tümertekin’le çalışmaya başladık. Beni tanıyor kurduğum ekiplerle ortaya koyduğum benzersiz işleri biliyorsun. Mahçup olmamak için her zamanki gibi titizlikle çalışıyoruz.

Dr. Önder Halisdemir

Instagram: nefesassos

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/nefesassos

EKOTÜRK RESMİ WEB SİTESİ
►http://www.ekoturk.com/

EKOTÜRK SOSYAL MEDYA ADRESLERİ
►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv
►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv
►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv

EKOTÜRK TV İLETİŞİM
►kurumsaliletisim@ekoturk.com

UYARI: Buradaki yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. buradaki fiyatlar, veriler ve bilgilerin tam ve doğru olduğu garanti edilemez; içerik, haber verilmeksizin değiştirilebilir. tüm veriler, Ekotürk tv tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. bu kaynakların kullanılması nedeniyle ortaya çıkabilecek hatalardan Ekotürk tv sorumlu değildir.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir