DOLAR - BORSA - ALTIN'DA BU HATAYA DÜŞMEYİN! MURAT MURATOĞLU - SELÇUK GEÇER

DOLAR – BORSA – ALTIN’DA BU HATAYA DÜŞMEYİN! MURAT MURATOĞLU – SELÇUK GEÇER

DOLAR – BORSA – ALTIN’DA BU HATAYA DÜŞMEYİN! MURAT MURATOĞLU – SELÇUK GEÇER

Lider fan token platformu Bitci.com’da Anında Fan Token ve Kripto para alım satımı
https://www.bitci.com/?utm_source=murat-muratoglu&utm_medium=youtube

Selçuk geçer ile beyin fırtınası… Evinizin konforunda hem de… Karşıt görüşlerle… Bakalım ne sunacak bize, ben de cevap yapıştıracağım onun tezine…
Çok yaşadık bunları… Erdoğan, “Dolara aşırı derecede yatırım yapanlar yaya kalabilir” dediğinde dolar 2.59’daydı… Hiç unutmam aklıma Tarkan’ın; “gel gel gel güzelim, gel hiç acımayacak” şarkısı gelmiş, içim ürpermişti.
Hani filmlerde olur ya, biri fena yaralanır, arkadaşı öleceğini biliyordur ve ağlamaklıdır… Son nefesini vermeden elini tutar; “Her şey düzelecek, hiç korkma hepsi geçecek” der. Tıpkı o sahne gibiydi…
Yıllar geçti. Takvim yaprakları 2018’i gösteriyordu. “Bizim geleceğimizi, biz belirleyeceğiz. Ayın 24’ünde siz bu kardeşinize yetkiyi verin, ondan sonra bu faizle şunla bunla nasıl uğraşılır göreceksiniz.” dediydi… Hey gidi günler… Dolar 4.75 enflasyon yıllık yüzde 11.49 seviyesindeydi.
Bu hesapları nasıl yapmıştı hiç açıklamadı. Zira tutturamadı. Fakat hevesi hiç kırılmadı. En son çıktı, “Herkes enflasyon hesabını 2023’de yüzde 20’ler seviyesinde yapsın. Aksi yönde hareket edenlerle biz hükümet olarak yetkimizi, milletimiz iradesini kullanarak gereken cevabı verecektir.” açıklamasıyla beklentisini beyan etti.
Şahsi görüşüm oldukça temkinli davranmış. Yüzde 200 enflasyonu yüzde 85 açıklayan İstatistik Kurumu yüzde 10’larda açıklayamaz mı enflasyonu?
Kısacası ekonomiyi yöneteceğim diye boşuna uğraşma. Enflasyonu kaç istiyor? Kaç enflasyon bizi kurtarır? Ne kadar enflasyon lazım? Onu söyle… İşleri bu değil mi neticede?

Videoları “ Beğen”meyi, “Paylaş”mayı ve hakkında "Yorum" yapmayı ihmal etmeyin.
"ABONE" olmayı ve bildirimlerin gelmesi için "ZİLİ" (🔔) açmayı unutmayın…
ABONE OLMAK İÇİN
https://www.youtube.com/c/muratmuratoğlu

Murat Muratoğlu Sosyal Medya Hesapları:
https://www.instagram.com/sozcumuratoglu
https://www.twitter.com/sozcumuratoglu/
https://www.facebook.com/sozcumurat/

#MuratMuratoğlu #AboneOl#YorumYap

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir