Dolara Borsaya Şok Faiz Artışı Mı Geliyor ? | Perihan Tantuğ | Ekonomi Ekranı

Dolara Borsaya Şok Faiz Artışı Mı Geliyor ? | Perihan Tantuğ | Ekonomi Ekranı

Dolara Borsaya Şok Faiz Artışı Mı Geliyor ? | Perihan Tantuğ | Ekonomi Ekranı

🚩 Midas’lı olmak için: https://app.getmidas.com/gmih/tem46h87

Midas ile yatırım hesabınızdan ABD borsaları ve Borsa İstanbul’a hiçbir ek masraf olmadan avantajlı komisyonlarla yatırım yapabilirsiniz.
Midas’ta her şey çok hızlı! Dakikalar içerisinde kayıt olarak yatırım hesabınızı açabilir, anlaşmalı tüm bankalardan TL veya USD olarak para transferini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama içerisinden dolar alım-satımı yaparak hem ABD hem de Türkiye’deki hisselere yatırım yapabilirsiniz. Midas yatırım hesabınız ile ABD Borsalarındaki yatırımlarınızı sabit 1.5 USD komisyon ile Borsa İstanbul yatırımlarınızı ise herkese açık, şeffaf ve avantajlı komisyon oranları ile yapabilirsiniz. Komisyon dışında ekstra masraf veya sürpriz ödeme ile karşılaşmazsınız.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş aracılığıyla sunulmaktadır. Döviz işlemleri, Midas Menkul Değerler A.Ş. tarafından yatırım hizmetleri ve faaliyetleri ile sınırlı olmak üzere sunulmaktadır. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

🚩 Midas’lı olmak için: https://app.getmidas.com/gmih/tem46h87

Merkez Bankası faiz kararı ne zaman açıklanacak? Faiz kararı için ankete katılan 15 kurumun medyan beklentisi, Haziran ayında faizin yüzde 25’e çıkarılması yönünde oldu. Goldman Sachs faizi %40’a yükseltileceğini açıkladı. Perihan Tantuğ ile bugünkü yayınımızda Dolar/TL ve BIST 100 endeksine pozitif veya negatif etki edebilecek faiz kararlarını tartışıyor olacağız.

#borsa #dolar #faiz #dolartl #altın #hisse #bist100 #xu100 #tcmb #merkezbankası

***
Patreon ile destek olmak için:
https://www.patreon.com/ekonomiekrani

Kanalımıza üye olmak için:
https://www.youtube.com/channel/UC6nnq_RUncAIDtFJoasq9Rg/join

***

Altın, gümüş, hisse senetleri, borsa, faiz, hisse, dolar, kripto paralar gibi ekonominin içeriğini sizlere taşıyoruz. Temel analiz, teknik analiz ve eğitim videolarımızla sıfırdan ekonomi ve ileri düzey ekonomi bilgilerimizi paylaşıyoruz.

DİKKAT: Bu videoda yayımlanan analiz ve yorumlar "yatırım tavsiyesi" değildir.

***

İŞ BİRLİKLERİ için ekonomiekrani@gmail.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir