Döviz krizini belirleyecek 4 faktör & Dolarda yükseliş kaçınılmaz! | Atilla Yeşilada

Döviz krizini belirleyecek 4 faktör & Dolarda yükseliş kaçınılmaz! | Atilla Yeşilada

https://cambly.biz/55piyasa
Cambly Kids %55 indirim fırsatı! 1 ders 179 TL! Sınırlı süre için geçerli.
Kod: 55piyasa

https://cambly.biz/55eko
Kariyer hedeflerinize ulaşmak için aylık 384 TL’ye İngilizce’ye bugün başlayın!
Kod: 55eko

Ekonomist Atilla Yeşilada, sonbaharda Türkiye ekonomisini nasıl bir tablonun beklediğini değerlendirdi. Yeşilada, seçim sonrasında uygulanmaya başlanan politikaların ne kadar kalıcı olacağını tartıştı ve önümüzdeki aylarda atılması gerken adımları sıraladı. Yeşilada sonbaharda doların yeniden yükselişe geçeceğini, borsada ise yükseliş trendinin süreceğini söyledi. Türkiye’nin ekonomi cephesinde "seksi" bir hikayesinin olduğunu belirten Yeşilada ancak temel sorunun Erdoğan’ın bu politikalara ne kadar izin vereceği konusu olduğunu söyledi.

İyi seyirler…

00:00 Merhaba
02:38 Sonbaharda bizi ne bekliyor?
04:44 Şimşek’e verilen görev seçime kadar idare etmek
06:30 Kış aylarında döviz krizi nasıl çıkabilir?
08:40 TCMB’nin faiz kararı ne olacak?
13:26 Dolarda yıl sonunda yükseliş kaçınılmaz!
15:30 Borsadaki yükseliş sürer mi?

Mesele Ekonomi’ye destek olmak için:
https://www.youtube.com/MeseleEkonomi/join

Daha fazla Mesele Ekonomi içerikleri için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz!

Twitter’da takip etmek için: https://twitter.com/MeseleEkonomi
Spotify’dan dinlemek için: https://sptfy.com/mesele-ekonomi
Instagram’da takip etmek için: https://instagram.com/meseleekonomi/
Linkedin’de takip etmek için: https://linkedin.com/company/meseleek…

#ekonomi #borsa #dolar #faiz #enflasyon #petrol #altın #fed #tcmb #seçim

Yasal Uyarı:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Ulaşmış olduğunuz bu kanal kapsamındaki gerek sözel gerekse de grafik bilgiler ulaşılabilen ilk kaynaklardan iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil ve surette olursa olsun herhangi bir karar dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla toplanmıştır. Mesele Ekonomi, her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu site kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette Mesele Ekonomi YouTube kanalı herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile uğrayacağı maddi ve/veya manevi zararı, kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette Mesele Ekonomi YouTube kanalı sorumlu tutulamayacaktır.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir