Etiket: Hizmet

 • Restoranların ‘kontrollü’ hizmet planı

  Restoranların ‘kontrollü’ hizmet planı

  Koronavirüsle mücadele kapsamında ilk dönemin tamamlanmasıyla beraber kontrollü normalleşmeye geçiliyor. Oturma alanlarına müşteri kabul etmelerine izin verilmeyen restoranlar kontrollü normalleşmeye dahil olmak istiyor.

 • Türkiye’nin Popüler Online Hizmet Girişimi

  Türkiye’nin Popüler Online Hizmet Girişimi

  Başarılı rol model kadın hikayelerinin anlatıldığı İşte Kadın programının bu haftaki konuğu Qumpara’nın kurucu ortağı Banu Ahıska. Kullanıcılarına ödül kazanma imkani sunan yerli bir mobil uygulama geliştiren Banu Ahıska girişimcilik hikayesini ve Afrika pazarına uzanan ihracat başarısını İşte Kadın programında anlatıyor. Berrak Kutsoy’un hazırlayıp sunduğu İşte Kadın her Pazar 21’de Türkiye’nin Ekonomi Televizyonu Ekotürk’te… #Ekotürk…

 • Allianz’dan yeni hizmet: ‘Görüntülü ve yazılı tıbbi destek’

  Allianz’dan yeni hizmet: ‘Görüntülü ve yazılı tıbbi destek’

  Allianz Türkiye, sağlık sigortası sahibi müşterilerine 7 gün 24 saat ücretsiz tıbbi danışmanlık sunduğu Dr. Allianz hizmetinin kapsamını genişletti. Telefon ile yapılan danışmanlığa, yazılı ve görüntülü görüşme seçenekleri de eklendi. Allianz ayrıca Koronavirüs dönemine özel 9 ana branşta anlaşmalı uzman hekimler ile de görüntülü tıbbi destek vermeye başladı.

 • Enerya’dan müşterilerine online hizmet

  Enerya’dan müşterilerine online hizmet

  Çalışanlarını, müşterilerini ve toplum sağlığını önceliğine alan Enerya, abonelik ve fatura işlemlerini online olarak internet adresinden ya da çağrı merkezinden yapılabileceğini açıkladı.

 • Elektrik dağıtım şirketlerinden sağlık kurumlarına özel ‘Hızlı Hat’ ile 7/24 hizmet

  Elektrik dağıtım şirketlerinden sağlık kurumlarına özel ‘Hızlı Hat’ ile 7/24 hizmet

  Yeni tip Koronavirüs ile mücadelede sağlık çalışanları var güçleri ile çalışırken, AEDAŞ,BEDAŞ ve ÇEDAŞ da bu zorlu günlerde kesintisiz enerji için tüm sağlık kurumlarına özel ‘Hızlı Hat’ ile 7/24 hizmet verdiğini duyurdu.

 • Eminevim görüntülü hizmet vermeye başladı

  Eminevim görüntülü hizmet vermeye başladı

  Türkiye genelinde 120 şubeyle hizmet veren faizsiz Elbirliği Sistemi’nin kurucusu Eminevim, ev sahibi olmak isteyen milyonlarca kişi için yeni bir hizmet modelini hayat geçirdi ve görüntülü şubeyle ev sahibi olma dönemini başlattı.

 • ‘Kurumsal müşterilerimize 7/24 esasına göre kesintisiz hizmet vermek için var gücümüzle çalışıyoruz’

  ‘Kurumsal müşterilerimize 7/24 esasına göre kesintisiz hizmet vermek için var gücümüzle çalışıyoruz’

  Uzaktan veri yönetiminin şirketler için büyük önem taşıdığını belirten Turkcell Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Özata, “Sanal veri merkezi hizmetimiz ile müşterilerimize nerede olurlarsa olsunlar; ister evlerinden ister dünyanın herhangi bir noktasından verisini yönetebilme imkanı sunuyoruz. Bununla birlikte yeni nesil veri merkezlerimizle de müşterilerimizin 7/24 esasına göre yanında olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.”…

 • GAZDAŞ’tan Gaziantep bölgesindeki müşterilerine online hizmet

  GAZDAŞ’tan Gaziantep bölgesindeki müşterilerine online hizmet

  GAZDAŞ, dünya ve Türkiye çapında alınan sağlık önlemleri çerçevesinde mümkün olan en az kişi ile temasın sağlanması ve yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) yayılma riskini en aza indirmek için Gaziantep bölgesindeki müşterilerini alternatif abonelik kanalları hakkında SMS, e-posta, broşür ve poster ile bilgilendirerek işlemlerini online platformlardan yapmaları için yönlendiriyor.

 • ‘Yazılım alanında hizmet ihracatının yolu Hindistanlaşmaktan geçiyor’

  ‘Yazılım alanında hizmet ihracatının yolu Hindistanlaşmaktan geçiyor’

  Türkiye’de Bilgi ve İletişim Teknolojileri sektörü hızla büyüyor. 9 milyar dolarlık büyüklüğe ulaşan bilgi teknolojileri alanında ise yazılım ve hizmet kalemleri dikkat çekiyor. Pazar büyüklüğü 5,8 milyar dolara ulaşan yazılım ve hizmet sektörü 650 milyon doları aşan ihracat payıyla öne çıkıyor. Bu hızlı büyüme, sektör oyuncularını değişime zorluyor.

 • Vestel’in yeni nesil mağaza konsepti ‘Vestel Ekspres’ hizmet vermeye başladı

  Vestel’in yeni nesil mağaza konsepti ‘Vestel Ekspres’ hizmet vermeye başladı

  Vestel’in online alışverişi mağaza ortamına taşıdığı yeni nesil mağaza konsepti Vestel Ekspres’in ilki Kadıköy’de açıldı. Dijital teşhir özelliğiyle öne çıkan Vestel Ekspres, müşteriye istediği ürünü anında bulma, hızlı karşılaştırma ve aynı gün teslimat seçeneği gibi kolaylıklar sunuyor.

 • Bankacılık Ürün ve Hizmet Ücretleri Web Sitesi Açıldı

  Bankacılık Ürün ve Hizmet Ücretleri Web Sitesi Açıldı

  Türkiye Bankalar Birliği, Türkiye’deki bütün bankaların tüm hizmet ve ürünlerinin fiyatlarını içeren bir internet sitesini yayın hayatına sürdü. www.bankacilikurunvehizmetucretleri.org.tr url adresi üzerinden ulaşılabilen sitede bireysel kredi ücretleri, hesap işletim ücretleri, havale/eft masrafları, kredi kartı yıllık ücretleri gibi tüm ürünlerin tüketiciye olan maliyetlerini banka bazında aratabiliyor, karşılaştırabiliyor ve sıralama yapabiliyorsunuz. TBB’nin sitedeki açıklaması ise şöyle: Bireysel…