Bankacılık Ürün ve Hizmet Ücretleri Web Sitesi Açıldı

Bankacılık Ürün ve Hizmet Ücretleri Web Sitesi Açıldı

Türkiye Bankalar Birliği, Türkiye’deki bütün bankaların tüm hizmet ve ürünlerinin fiyatlarını içeren bir internet sitesini yayın hayatına sürdü. www.bankacilikurunvehizmetucretleri.org.tr url adresi üzerinden ulaşılabilen sitede bireysel kredi ücretleri, hesap işletim ücretleri, havale/eft masrafları, kredi kartı yıllık ücretleri gibi tüm ürünlerin tüketiciye olan maliyetlerini banka bazında aratabiliyor, karşılaştırabiliyor ve sıralama yapabiliyorsunuz.

TBB’nin sitedeki açıklaması ise şöyle:

Bireysel bankacılık hizmeti veren bankalar tarafından finansal tüketicilere sunulan ürün veya hizmetlere ilişkin olarak faiz veya kâr payı dışında alınacak her türlü ücret, komisyon ve masraf türlerine ilişkin bilgilere bu siteden ulaşabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz.

Sitede yer alan verilerin hazırlanması ve güncellenmesi ile bunların doğruluğu ve bütünlüğü, münhasıran ilgili bankaların sorumluluğundadır. Ücretlerde değişiklik olması halinde veriler ilgili bankalar tarafından güncellenecektir.

Bu sitede yalnızca bilgi amaçlı olarak yayınlanmakta olan bu bilgilerin kullanımından dolayı Türkiye Bankalar Birliği’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir