Etiket: yeniden

 • Bakan Varank: ‘Otomotiv ana fabrikalarının tümü ve tekstil fabrikalarının bir kısmı yeniden üretime döndü’

  Bakan Varank: ‘Otomotiv ana fabrikalarının tümü ve tekstil fabrikalarının bir kısmı yeniden üretime döndü’

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, “Otomotiv ana fabrikalarının tümü ve tekstil fabrikalarının bir kısmı yeniden üretime döndü” dedi.

 • Akdeniz’de her şey yeniden başlıyor

  Akdeniz’de her şey yeniden başlıyor

  Enerji Ekonomisi Derneği Başkanı Prof. Dr. Gürkan Kumbaroğlu salgın sonrası Doğu Akdeniz’de eski tabloya dönülmeyeceğini söyledi.

 • DOSABSİAD YES isbirligi ile Avrupa pazarini yeniden fethetmeye hazırlanıyor

  DOSABSİAD YES isbirligi ile Avrupa pazarini yeniden fethetmeye hazırlanıyor

  Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi İş İnsanları Derneği’nin (DOSABSİAD) “Online Video Konferans” konuğu Avrupa Genç Girişimciler Konfederasyonu (YES) Başkanı Gürkan Yıldırım oldu. DOSABSİAD Başkanı Nilüfer Çevikel, düzenledikleri her video konferansta bilgilendiklerini, Avrupa’daki ve dünyadaki pandemi sonrası yaşanan gelişmeleri, yeni yatırım alanları ve önemli birçok konuda uzmanlardan öğrenme fırsatı bulduklarını söyledi.

 • 🇹🇷 19 Mayıs’ta Yeniden Doğan Bir Millet 🇹🇷

  🇹🇷 19 Mayıs’ta Yeniden Doğan Bir Millet 🇹🇷

  Söyleyecek sözü olanlar… Sanatıyla iz bırakanlar… Ve hayata yansıyanlar… Nur Onur ile Yansımalar Keman Virtüözü Cihat Aşkın’ı, besteci ve piyanist Tuluyhan Uğurlu, besteci ve piyanist Burçin Büke ve müzisyen ve besteci Fahir Atakoğlu ağırlıyor… 19 Mayıs’ı anmak ve daha iyi anlamak için.. #Ekotürk #Müzisyen #Besteci #Yazar ============================ Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk Sosyal Medya…

 • İGDAŞ faturaları yeniden düzenleniyor

  İGDAŞ faturaları yeniden düzenleniyor

  İstanbul’da doğalgaz faturalarıyla ilgili İGDAŞ’tan açıklama geldi. 30 günü aşan faturalar yeniden düzenlenecek.

 • Yükselir: ‘Koronavirüs sonrası dünya düzeni yeniden şekillenecek’

  Yükselir: ‘Koronavirüs sonrası dünya düzeni yeniden şekillenecek’

  Salgın sonrası yeni bir dünya düzenine geçileceğini belirten Yükselir Group Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Yükselir, “Yeni dünya düzenine geçiş bu virüs gibi hızlıca yayılacak. Dünya’da hiçbir ülke yada Avrupa ile Ortadoğu gibi hiçbir coğrafi bölge bu değişimden muaf olamayacak.” dedi.

 • Japon Citizen, Yeniden Türkiye’de

  Japon Citizen, Yeniden Türkiye’de

  Dünyanın en önemli kol saati markalarından, Japon saat markası Citizen, Arıkan Saat güvencesi ile yeniden Türkiye pazarına adım attı.

 • TCMB Yeniden Faiz İndirimine Gidecek Mi?

  İstanbul Portföy YKÜ Tufan Deriner, Burcu Çetinkaya’nın moderatörlüğünü yaptığı Küresel Bakış programında TCMB kararı hakkında merak edilenleri Ekotürk’te yanıtladı.

 • Platin Çanağı Tamamlamıştı Şimdi Yeniden Yükselişte

  Platin Çanağı Tamamlamıştı Şimdi Yeniden Yükselişte

  Platin ons XPTUSD ve gram platin yorumumda platin fiyatlarındaki son durumu inceledim. Platin devasa çanağı tamamladı. Bundan sonra Platin ne olur? Platin için iki yıllık hedef nedir? Ne kadarlık bir yükseliş potansiyeli vardır? Platin için destek ve dirençler nelerdir? Bu sorulara teknik analizle cevap vermeye çalıştım. 100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Sanal Para…

 • Altın Destek Bulup Yeniden Yükselecek mi?

  Altın Destek Bulup Yeniden Yükselecek mi?

  Dün yaptığım altın yorumumda ons altın için 1540 dolar civarına bir çekilmenin olabileceğini ve buradan da destek bulabileceğini söylemiştim. Bu akşam baktığımıza şimdilik burada destek bulduğunu görüyoruz. Bundan sonra altın ne olacak? Tekrar yükselişe geçecek mi? Altın çıkacak mı? Almak için hangi seviyeyi takip etmeliyiz? Dolar kuru da düşerken gram altın ne olur? Gram altın…

 • Altın Yeniden Güçlenerek Geliyor

  Altın Yeniden Güçlenerek Geliyor

  Altın yorumumda uzun zamandır bahsettiğim Aralık ayı yükselişinin gerçekleşmeye başladığını anlattım. Bundan sonra altın ne olur? Altın daha da yükselecek mi? Altın nereden bozdurulur? Altın için satış seviyeleri nelerdir? Bu fiyatlardan altın alınır mı? Gram altın ne olur? Bu sorulara ve daha fazlasına teknik analizle cevap vermeye çalıştım. SPL Düzey 3 lisansımı görüntülemek için: https://lsts.spl.com.tr/EmployeeUser/DigitalBadge/E62FD53F-7A5E-4666-B2C3-DB54F7F2D534…

 • ‘Selim Bey’ ağır vasıta şoförlerinin kabinlerini yeniden tasarlıyor

  ‘Selim Bey’ ağır vasıta şoförlerinin kabinlerini yeniden tasarlıyor

  Ekranların sevilen mimarı Selim Yuhay, evlerden sonra bu sefer de yolların gerçek kahramanları olan ağır vasıta şoförlerinin, ikinci yaşam alanı olan şoför kabinlerini yeniliyor.

 • Türkiye’ye yeniden para akışı olacak mı?

  Türkiye’ye yeniden para akışı olacak mı?

  Ekonomist Kerim Rota ve Doç. Evren Bolgün, Avrupa ve ABD ekonomilerindeki yavaşlamanın Türkiye ekonomisine etkilerini anlattı. Avrupa’daki yavaşlama Türkiye’ye para akışını mı sağlayacak yoksa ticareti mi vuracak? FED ve AMB’larının parasal gevşemeye devam etmeleri Türkiye için fırsat mı risk mi? Bu koşullar ekonomi için ne anlam ifade ediyor?