Emek itibarsızlaştırılıyor, Enflasyonda illüzyon & Kurumsal çözülme ve ahlaki çöküş | Ümit Özlale

Emek itibarsızlaştırılıyor, Enflasyonda illüzyon & Kurumsal çözülme ve ahlaki çöküş | Ümit Özlale

Derin likidite ağı WOO Network, Türkiye’de WOOTR ile hizmet vermeye devam ediyor.

Kurumsal müşterilerine, likidite sağlayıcılığı, OTC, piyasa yapıcılığı, saklama ve hazır kripto borsası altyapı hizmetleri sunmasının yanı sıra bireysel yatırımcılarına “0 komisyon” ve güvenilir bir ticaret altyapısı sunuyor.

WOOTR’yi keşfetmek için: https://bit.ly/3RWqzUT

İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkanı Prof. Dr. Ümit Özlale siyaset ve ekonomi gündemindeki son gelişmeleri yorumladı. İmamoğlu hakkında verilen siyasi yasak ve hapis cezasının demokrasiye vurulan darbe olduğuna dikkat çeken Özlale, son dönemde Türkiye’de kurumsal çözülme ve ahlaki çöküş yaşandığını belirtti. Özlale, İmamoğlu kararı sonrasında yaşanan aday tartışmalarını ve altılı masanın hazırlıklarında son aşamaya geldiği ekonomi programı hakkında bilgi verdi. Son olarak Özlale 2023 senesinde Türkiye ekonomisini nasıl bir sürecin beklediğini anlattı.

00:00 Merhaba
00:46 İmamoğlu’na verilen ceza: Demokrasiye vurulan darbe!
05:25 Ahlaki çöküş ve ekonomik çözülme
06:25 Seçim haksız İmamoğlu kararıyla başladı!
10:05 Altılı Masa’nın ekonomi planı ne zaman açıklanıyor?
13:38 Asgari ücret beklentileri ve Nebati’nin açıklamaları
17:50 Enflasyon konusunda hiç bir şey yapılmıyor!
19:11 2023 beklentileri

Mesele Ekonomi’ye destek olmak için:
https://www.youtube.com/MeseleEkonomi/join

Daha fazla Mesele Ekonomi içerikleri için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz!

Twitter’da takip etmek için: https://twitter.com/MeseleEkonomi
Spotify’dan dinlemek için: https://sptfy.com/mesele-ekonomi
Instagram’da takip etmek için: https://instagram.com/meseleekonomi/
Linkedin’de takip etmek için: https://linkedin.com/company/meseleek…

#ekonomi #borsa #dolar #faiz #enflasyon #petrol #altın #fed #tcmb #seçim

Yasal Uyarı:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Ulaşmış olduğunuz bu kanal kapsamındaki gerek sözel gerekse de grafik bilgiler ulaşılabilen ilk kaynaklardan iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil ve surette olursa olsun herhangi bir karar dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla toplanmıştır. Mesele Ekonomi, her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu site kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette Mesele Ekonomi YouTube kanalı herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile uğrayacağı maddi ve/veya manevi zararı, kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette Mesele Ekonomi YouTube kanalı sorumlu tutulamayacaktır.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir