Erdoğan-Trump Görüşmesi Yaklaşıyor! | Egemen Kaya, Pelin Yantur | 11 Kasım 2019

Erdoğan-Trump Görüşmesi Yaklaşıyor! | Egemen Kaya, Pelin Yantur | 11 Kasım 2019

Erdoğan-Trump görüşmesi 13 Kasım’da gerçekleşecek. Görüşme piyasaları nasıl etkiler? Türkiye ekonomisinde hangi yapısal reformların yapılması gerekiyor? Küresel ekonomide Türkiye-İngiltere ilişkileri ne düzeyde? Jeopolitik risklerin piyasaya etkisi nasıl? Finans Uzmanı Egemen Kaya ve Dr. Pelin Yantur, Ali Değermenci ile Yeni Dünya Düzeni’nde gündeme dair önemli değerlendirmelerde bulundu.
Ali Değermenci ile Yeni Dünya Düzeni her pazartesi 19.30’da Ekotürk’te.

Türkiye ekonomisi ne kadar büyür? Ülkeler, Ekonomi yatırım ve çok daha fazlası yeni dünya düzeni ile şekilleniyor, dünya ekonomisi, uyum ve rekabet yeniden tanımlanıyor. Ortamında söz sahibi konuklarıyla Ali Değermenci Yeni Dünya Düzeni’ni ve yeni yaklaşımları masaya taşıyor.

Ekotürk TV YouTube Kanalına Abone Ol ➤ https://www.youtube.com/ekoturktv/?sub_confirmation=1

Resmi Web Sitesi: http://www.ekoturk.com/

Sosyal Medya Hesapları:
Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv
Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv
Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv

Ekotürk TV İletişim: info@ekoturk.com

#AliDeğermenci
#PelinYantur
#EgemenKaya

UYARI: Buradaki yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Buradaki fiyatlar, veriler ve bilgilerin tam ve doğru olduğu garanti edilemez; içerik, haber verilmeksizin değiştirilebilir. Tüm veriler, Ekotürk TV tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. Bu kaynakların kullanılması nedeniyle ortaya çıkabilecek hatalardan Ekotürk TV sorumlu değildir.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir