KAPİTALİZM SALGINDAN GÜÇLENEREK Mİ ÇIKACAK?

KAPİTALİZM SALGINDAN GÜÇLENEREK Mİ ÇIKACAK?

SİDAR: KAPİTALİZM SALGINDAN GÜÇLENEREK ÇIKACAK.

GLOBALWONKS CEO’SU CENK SİDAR WASHINGTON’DAN CANLI BAĞLANARAK, DÜNYA HALLERİ’NİN KONUĞU OLDU. SİDAR: "SOSYAL DEVLET VE KAPİTALİZMİ AYNI EKSENDE DEĞERLENDİREMEYİZ." DEDİ.

KORONAVİRÜSE KARŞI ÖNLEMLER YETERLİ Mİ?
SALGINA KARŞI İLACIN BULUNMA İHTİMALİ NEDİR?
SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI SALGININ ÖNÜNE GEÇER Mİ?

KOÇ ÜNİ. HST. ENFEKSİYON U. PROF. DR. ÖNDER ERGÖNÜL, DÜNYA HELLERİ’NE CANLI BAĞLANARAK, "YAZ AYLARINDA İNSAN YOĞUNLUĞU AZALACAK" DEDİ.

SALGININ ZİRVE NOKTASINA ULAŞILDI MI? SORUSUNA ERGÖNÜL: "HENÜZ ÇIKIŞ AŞAMASINDAYIZ." DEDİ.

EKOTÜRK GENEL YAYIN YÖNETMEN YRD. ALİ DEĞERMENCİ İLE DÜNYA HALLERİ PAZARTESİ, SALI, ÇARŞAMBA VE PERŞEMBE SAAT 19:00’DA EKOTÜRK’TE!

#KORONAVİRÜS #SOKAĞAÇIKMAYASAĞI #SALGIN #COVİD19 #AŞIBULUNDUMU

Ekotürk Resmi Web Sitesi
►http://www.ekoturk.com/

Ekotürk Sosyal Medya Adresleri
►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv
►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv
►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv

Ekotürk TV İletişim
►kurumsaliletisim@ekoturk.com

UYARI: Buradaki yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Buradaki fiyatlar, veriler ve bilgilerin tam ve doğru olduğu garanti edilemez; içerik, haber verilmeksizin değiştirilebilir. Tüm veriler, Ekotürk TV tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. Bu kaynakların kullanılması nedeniyle ortaya çıkabilecek hatalardan Ekotürk TV sorumlu değildir.

Kategori
Haberler ve Politika

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir