Kargo şirketinden Kadınlar Günü indirimi

Kargo şirketinden Kadınlar Günü indirimi

Düzenlediği yerel ve genel kampanyalarla üretim yapan ev hanımlarının ve sözleşme yapacak kadar hacmi olmayan küçük işletme sahibi girişimcilerin her zaman yanında olan Yurtiçi Kargo, Kadınlar Günü’ne özel indirim sunuyor. 8-31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında şirket, 30 desiye kadar olan tüm bireysel gönderilerde yüzde 25 indirim uygulayacak.

Verilen bilgiye göre, kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, Yurtiçi Kargo birimlerine gittiklerinde ‘Kadınlar Günü Kampanyası’ndan yararlanmak istediklerini söylemeleri yeterli olacak. Standart taşıma ve hizmet bedelleri üzerinden uygulanacak söz konusu indirim oranı ile ilgili detaylı bilgiye kargo şirketinin web adresi ve çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.

Evde üretim yapanlara lojistik destek
Yurtiçi Kargo; ev hanımları, küçük ölçekli işletmeler ve yerel üretim yapan esnaflara sunduğu onlarca avantajlı kampanya ile onlara fayda sağlamaya ve yeni pazarlara açılarak işlerini büyütmelerini desteklemeye devam ediyor.

Her yıl üreticilerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kampanyalarını güncelleyen kargo şirketi, binlerce üreticiye indirimli fiyatlarla lojistik destek sağlıyor. Türkiye’nin dört bir yanında yetişen ürünlere yönelik gıda kampanyalarının yanı sıra bölgelere özgü zanaat ürünleri ürüten ya da satan müşterilerine yönelik fiyat avantajları sağlayan şirket, e-ticaret yapmak isteyenleri avantajlı kargo fiyatlarından yararlanmasına fırsat veriyor.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir