Kidega: Burada Her Kitapsevere Göre Bir Kitap Var

Kidega: Burada Her Kitapsevere Göre Bir Kitap Var

Eğer kitapları seviyorsanız ve internetten kitap alan bir okursanız, Kidega tam size göre. Sürekli yenilenen kampanyaları her okura hitap ediyor. Günün Fırsatı alanında her gün yüksek indirimli ve dikkat çekici kitaplar okurlara sunuluyor. Kidega kullanıcı dostu arayüzü ile hem web sitesi, hem de mobil uygulama kullanıcılarından olumlu yorumlar almayı başarıyor. Çok satan kitaplardan yeni çıkanlara; fantastik kitaplardan çocuk kitaplarına kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesinde okurlar aradıkları kitaplara kolayca ulaşabiliyor, evlerinin rahatlığında kitap alışverişlerini yapabiliyor. Dilediğiniz kitabın fiyatı düştüğünde ya da baskısı tükenmiş bir kitap yeniden basıldığında haberdar olmak isterseniz size e-posta yoluyla ulaşmalarını sağlayabiliyorsunuz.

İçeriğe verdikleri önem ile saygı uyandıran Kidega yalnızca kitap satın almak için, birbirinden ilginç içeriklere ulaşmak için de okurların uğrak noktası haline gelmiş durumda. Her ay en çok okunan kitaplarından yazarların bilinmeyen yönlerine, farklı ülkelerin klasiklerinden edebi akımlara kadar çeşitli konularda yazılmış bilgilendirici yazılara her gün yenisi ekleniyor. Bunun yanında ne okusam diye düşünenlere de farklı konular için özel kitap önerileri derlenmiş. Ben bu konuyu çok iyi bilirim diyenlere, ya da kendini sınamak isteyenlere de birbirinden ilginç ve eğlenceli quiz’ler bulunuyor.

Telefonundan Kidega’ya ulaşmak isteyenler için tasarlanmış Kidega Mobil Uygulaması sade ve fonksiyonel tasarımı ile göz dolduruyor. IOS cihazlarda “dark mode” özelliği de bulunan uygulama trendleri takip etmesi ve yenilikçi yapısıyla da rakiplerinden sıyrılıyor. Yalnızca kitaplara değil, kitaplardan esinlenilmiş çantalara, kupalara ve defterlere de yer verilen Hobi kategorisi kitapseverlerin ilgi duyacağı alanlardan biri olarak dikkat çekiyor.

Dinamik yaklaşımını sosyal medyada da gösteren Kidega, müzik ve kitabın bütünlüğüne inandıklarını ve takipçileriyle paylaşmaktan mutluluk duyduklarını söylüyor. Kitaplardan Esinlenen Şarkılar, Şiirden Şarkıya, Kitapların Şarkıları ve ünlü yazarlar için hazırlanmış Okurken Dinle listeleri gibi birçok dinleme listesi bulunan Kidega Spotify listeleri dinleyicilerden tam not alıyor. Youtube kanalı da bulunan Kidega, izleyicileri için yazar sohbetleri, kitap önerileri, ilginç bilgiler ve yayıncı sohbetleri gibi ilgi çekici videolar paylaşıyor.

Kaynak:
 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir