Kiğılı’den bayrama özel kampanyalar

Kiğılı’den bayrama özel kampanyalar

Yenilikçi ve öncü atılımlarıyla Türkiye erkek giyimine değer katan Kiğılı, bayrama özel sunduğu kampanya dahilinde 30 Haziran-24 Temmuz 2022 tarihleri arasında tüm indirimlere ek bin 500 TL ve üzeri alışverişlerde anında 200 TL, 3 bin TL ve üzeri alışverişlerde de anında 500 TL indirim fırsatı sunuyor.

2 ürüne yüzde 10, 3 ve üzeri ürüne ise yüzde 20 indirim
Sezonun en trend ürünlerinin yer aldığı koleksiyonları bu bayram erkekleri renkli bir moda yolculuğuna çıkaracak fırsatlar sunuyor. Tişört, gömlek, pantolon ve takım elbise çeşitlerinde seçili ürünlerde geçerli olan 2 ürüne yüzde 10, 3 ve üzeri ürüne ise yüzde 20 indirim, bu bayram rahat giyinmekten hoşlanan, pratik ve konforlu bir stili benimseyen erkeklerin vazgeçilmezi olacak.

Bayram öncesinde yüzlerce indirimli seçenek
Bayrama özel kampanyalarda yer alan sezonun yenilikçi parçaları, erkekleri rahatlığın ayrıcalığıyla buluştururken göz alıcı duruşunu da öne çıkartıyor. Yüzde yüz pamuk iplikten üretilerek sıcak havalarda teri emen ürünlerden, nanoteknolojik kumaşlardan üretilerek leke tutmayan ve ütü gerektirmeyen kıyafetlere kadar erkeklere birçok seçenek sunan Kiğılı, bayram alışverişinde hem fiyatları hem de kaliteli ürünleriyle tarz sahibi erkeklerin adresi olacak.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir