Muhalefette aday bilmecesi: son kulisler & Yabancı yatırımcının seçim tahmini değişti | #hashtag

Muhalefette aday bilmecesi: son kulisler & Yabancı yatırımcının seçim tahmini değişti | #hashtag

Mesele Ekonomi’nin yeni programı #Hashtag’de Gülener Kırnalı ve Sinan Akgünay her hafta dünya ve Türkiye gündeminde öne çıkan başlıkları masaya yatırıyor. Millet İttifakı’nın ortak adayı konusunda haftanın en son kulis bilgilerini aktaran ikili, CHP ve İYİ Parti taraflarının aday meselesini neden ve nasıl zora soktuklarını ele aldı. Öte yandan büyük yabancı yatırım bankalarının Türkiye’deki seçimlere yönelik tahminlerinin yakın zamanda değişmesini değerlendirdiler.

İyi seyirler…

#seçim #ekonomi #altılımasa #millet #hashtag

00:00 Merhaba
00:45 Altılı Masa’nın aday düğümü: Son kulis bilgileri
04:05 Herkes payını artırmaya çalışırken ortada pasta kalmayacak!
06:42 İYİ Parti formülden dışarı çıkar mı?
08:20 İmamoğlu ve Yavaş hâlâ masada!
09:45 En son anketler neyi gösteriyor?
14:36 Yabancı yatırımcılar muhalefetin kazanacağını düşünüyor
15:52 Yeni tahminler: Politika faizi %30 olabilir!
20:29 Güldem Atabay Millet İttifakı’nın ekonomi vaatlerini değerlendirdi

Mesele Ekonomi’ye destek olmak için:
https://www.youtube.com/MeseleEkonomi/join

Daha fazla Mesele Ekonomi içerikleri için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz!

Twitter’da takip etmek için: https://twitter.com/MeseleEkonomi
Spotify’dan dinlemek için: https://sptfy.com/mesele-ekonomi
Instagram’da takip etmek için: https://instagram.com/meseleekonomi/
Linkedin’de takip etmek için: https://linkedin.com/company/meseleek…

#ekonomi #borsa #dolar #faiz #enflasyon #petrol #altın #fed #tcmb #seçim

Yasal Uyarı:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Ulaşmış olduğunuz bu kanal kapsamındaki gerek sözel gerekse de grafik bilgiler ulaşılabilen ilk kaynaklardan iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil ve surette olursa olsun herhangi bir karar dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla toplanmıştır. Mesele Ekonomi, her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu site kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette Mesele Ekonomi YouTube kanalı herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile uğrayacağı maddi ve/veya manevi zararı, kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette Mesele Ekonomi YouTube kanalı sorumlu tutulamayacaktır.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir