Neden Kripto Paraya Yatırım Yapmalısınız?

Neden Kripto Paraya Yatırım Yapmalısınız?

Kripto para özellikle son bir kaç yıldır çoğu kesim tarafından sık sık gündeme getiriliyor. Günümüzde ve yakın tarihde kripto paraların geleceği olumlu yonde ilerlemeye devam ediyor.

Geçmişte Bitcoin’le birlikte treni kaçıranlar günümüzde o trenin içinde olmak isteyenler,tamda bu aşamada içeriğimiz sizin için kılavuz niteliğinde olacaktır.

Paran Yalnız Senin

Kripto para birimleri size başka yollarla imkansız olan bir bağımsızlık seviyesi sunar. Paranızı bir bankada tuttuğunuzda, diğer kişi ve kuruluşların insafına kalırsınız. Herhangi bir anda, haklı olarak size ait olan paraya erişiminiz, devlet yapıları dışında banka tarafından sınırlandırılabilir veya kapatılabilir. Banka soyulabilir veya iflas edebilir.

Kripto para birimlerinde ise paranız sizindir ve sonsuza kadar sizin kalır. Elde tutmak veya devretmek için finans kurumlarına güvenmiyorsunuz. Onların fahiş ücretlerini ödemek zorunda değilsiniz. Uzun vadede, gerçekten şeffaf ve merkezi olmayan bir ekonomik özgürlüktür ve bu ayrıcalığı yaşamak kripto paralara yatırım yapmak için artı bir nedendir. 

Yüksek Likidite

Herhangi bir varlığın temel özelliklerinden biri likiditesidir.Kısaca, piyasa oranına yakın bir fiyattan satın almanın veya satmanın ne kadar kolay olduğu. Doğası gereği, kripto para birimleri çok yüksek likiditeye sahiptir. Kripto paraları hızlı ve kolay bir şekilde alıp satabilirsiniz ve ticaret platformlarının teknolojik organizasyonu, limit emirler gibi çok çeşitli araç ve taktiklerin kullanımına izin verir.

Basit Yatırım

Hisse senetleri, tahviller veya tamamen başka bir şey olsun, her türlü yatırıma girmek geleneksel olarak karmaşık, rahatsız edici ve zaman alıcıdır. Birçok yatırım fırsatına (örneğin, gayrimenkul) giriş seviyesinde son derece yüksek meblağlarla başlamak zorundasınızdır. Sadece 500 TL ile yatırım yapamazsınız; Başlamak için çok daha önemli bir meblağa ihtiyacınız var. Kripto para birimleri ise, zamanın gerçek bir işaretidir; hem katılmak çok  basittir hemde yatırım yapmak. Herhangi bir kurumla uğraşmanıza, belgeleri imzalamanıza veya bankaları ziyaret etmenize gerek yok. Sadece bir hesap oluşturursunuz, bir kripto para cüzdanı alırsınız ve hiç çaba harcamadan tüm varlıklarınızı takip edersiniz.

Peki buraya kadar kripto para borsasında yatırım yapmak için hem fikir olduğumuza göre kripto para borsa seçimini neye göre yapabileceğinizi biliyorsunuz

Kripto para birimi satın almak veya satmak için özellikle kripto para ticaretine yeni başlıyorsanız seçeceğiniz kripto para borsası çok önemlidir. Bu nedenle İhtiyaçlarınızı karşılayan ve kullanımı çok karmaşık olmayan bir borsa bulmak da önemlidir. Tam bu noktada ister başlangıç seviyesinde isterseniz giriş seviyesinde olun sizi anlayan her süreçde yanınızda olan nadir kripto para borsalarından Icrypex’i öneriyoruz. Icrypex kripto para borsası  șeffaf, doğru, hızlı ve özellikle düșük komisyon prensipleriyle tercih edilebilir.

Icrypex üzerinden alabileceğiniz bir çok kripto para birimi mevcuttur. Bunlar; Bitcoin, Ethereum, Ripple vs. sıralanabilir. Kripto para birimleri hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Şimdi Kolay Adımlarla Kripto Para alıp Satmaya Başlayın!

1.Icrypex’te hesap aç

İlk adım olarak kripto paralarınızı saklayabileceğiniz bir cüzdanınız olaması gerekir. Bunun için Icrypex’te hesap açarak cüzdanınızı basit adımlarla oluşturabilirsiniz.

2. Kişisel Bilgilerini Girerek Hesap Bilgini Tamamla.

Üye girişi bilgilerinizi tamamladıktan sonra hesap bilgilerinizi girmeniz için ihtiyacınız olan bilgiler TC kimlik numanızı ve doğum tarihinizi doğrulamaktır. Artık size iletilen hesap bilgilerini kullanarak hesabınıza kolayca kripto para  alabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto parayla alakalı daha fazla bilgi almak Icrypex web sitesinden yararlanabilirsiniz.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir