Paylaşımlı Ofis (Coworking) Arayışında Olanlar İçin Rehber

Paylaşımlı Ofis (Coworking) Arayışında Olanlar İçin Rehber

Girişimciler, freelance olarak çalışanlar ya da bağımsız çalışanların aynı ortamda bireysel bir şekilde çalışmalarına fırsat sunan ofislere paylaşımlı ofis denir. Paylaşımlı ofis; evde, kafede ya da kütüphanede çalışma fırsatı bulamayan kişiler için iş hayatını kolaylaştıracak çözümler sunan çalışma alanlarıdır. Coworking olarak da bilinen paylaşımlı ofis çalışma alanları hakkında merak edilen birçok konu bulunmaktadır. Kamara ekibi olarak paylaşımlı ofis hakkında merak edilenleri sizler ile paylaşacağız.

Paylaşımlı Ofis (Coworking) Nedir?

Paylaşımlı ofis (Coworking) nedir konusu merak edilen konulardan birisidir. Bağımsız ama birlikte çalışma kültürünü temsil eden bu ofisler özellikle dijital olarak çalışanların tercihidir. Paylaşımlı ofis hizmetinden yararlanmak için bireysel bir çalışan olmanıza gerek duyulmaz. Tek başına bir ofis kiralamanın maliyeti size fazla geliyorsa paylaşımlı ofis kiralama hizmetini kullanarak sizin gibi çalışanlar ile bir araya gelip aynı ortamda çalışmanız mümkündür. Bunun yanı sıra kendi ekibiniz varsa benzer şartlarda çalışan başka bir işveren ile paylaşımlı ofis hizmeti de alabilirsiniz.

Birçok farklı sektörün bir araya gelmesine olanak sunan paylaşımlı ofis ile ağınızı genişleterek kendinize yeni iş imkânları da bulabilirsiniz. Ayrıca benzer hedeflere sahip kişilerle yeni iş girişimlerinde bulunmanız ve sektörünüzle alakalı ortak projeler üzerinde çalışmanız da mümkündür.

Paylaşımlı Ofis (Coworking) Arayışında Olanlar İçin Rehber

Kimler Paylaşımlı Ofisten Çalışabilir?

Paylaşımlı ofisler herkes tarafından tercih edilebilecek ofislerdir. Bu ofisleri tercih etmek, çalışma tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza göre değişebilir. Paylaşımlı ofisler şu an daha çok freelancer gibi serbest çalışanlar ve daha düşük maliyetli ofis arayan girişimciler tarafından tercih edilmektedir. Bu tür ofislerde yalnızca kiralama bedelini ödeyerek, tercih ettiğiniz ofis hizmetini alabilirsiniz.

Avukat, psikolog, diyetisyen gibi meslek grupları da paylaşımlı ofislerin avantajlarından yararlanabilir. Paylaşımlı ofiste çalışmayı tercih eden kişiler ofis açmak zorunda kalmaz. Tek kişi olsalar bile büyük bir ortak paylaşımlı ofisin ve paylaşımlı ofis imkânlarının bir parçası olabilirler.

İstanbul’da Paylaşımlı Ofis Kiralama Hizmeti

Kamara olarak sanal ofis, hazır ofis, toplantı odası ve paylaşımlı ofis gibi çeşitli hizmetlerimiz bulunmaktadır. Siz de uygun fiyata son derece konforlu bir alanda çalışmak için sunduğumuz coworking çalışma avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kamara olarak paylaşımlı ofis alanında sunduğumuz avantajlar aşağıdaki gibidir:

  • Şık tam donanımlı mobilyalı ofis
  • Profesyonel sekreterya
  • Hızlı internet bağlantısı
  • Mutfak kullanımı, ücretsiz çay ve kahve
  • 24 saat kapalı devre kamera sistemi ve alarm sistemi
  • Faks, fotokopi gibi ofis ekipmanları
  • Günlük ofis kontrolü, haftalık detaylı temizlik
  • Elektrik, su, doğalgaz, klima gibi bütün masraflarınız
Paylaşımlı Ofis (Coworking) Arayışında Olanlar İçin Rehber

Paylaşımlı ofis kiralayan müşterilerimiz ile ilgili herhangi bir sektör ayrımı yoktur. Avukatlar, doktorlar, tercüme büroları, freelancerlar, girişimciler ve daha pek çok meslekten insan sanal ofis kullanmayı tercih eder. Paylaşımlı ofis hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir