PayTR, TOBB ‘Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi’ ve ‘Deloitte Fast 50’ listelerinde bir kez daha yer aldı

PayTR, TOBB ‘Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi’ ve ‘Deloitte Fast 50’ listelerinde bir kez daha yer aldı

PayTR
Beşinci kez en hızlı büyüyen şirketler listesinde

Geliştirdiği ürün ve teknolojilerle üye iş yerlerinin hayatlarını kolaylaştırmaya devam eden ödeme kuruluşu PayTR; sektördeki 13’üncü yılına aldığı ödüllerle girdi. Yeni ürün ve hizmetleriyle her yıl büyümeye devam eden PayTR, TOBB ‘Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi’ ve ‘Deloitte Fast 50’ listelerinde yer alarak başarısını taçlandırdı.

Şubat 2022’de açıklanan TOBB ‘Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi’ sıralamasında bir önceki yıla göre dört sıra yükselerek 25’inci sırada yer alan Pay TR, bu listeye üst üste beşinci kez girmiş oldu. TOBB’un her sene Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerini sıraladığı ve başvuran şirketlerin ciro artış hızının dikkate alınarak oluşturduğu yarışmada kazananlar arasına giren Pay-TR, önemli bir başarıya imza attı.

Türkiye’nin dijital dönüşümünün öncüsü

PayTR ayrıca, Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin yarıştığı programda iş dünyasının geleceğini şekillendirecek ve Türkiye’nin dijital dönüşümüne öncülük edecek şirketlerin yer aldığı ‘Deloitte Fast 50’ listesinde bir kez daha yerini aldı. Bu yılla birlikte Pay.TR, 2015’ten bu yana listede altıncı kez yer aldı.

PayTR, TOBB ‘Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi’ ve ‘Deloitte Fast 50’ listelerinde bir kez daha yer aldı

Hedefimiz, çok yönlü fintek şirketi olmak

PayTR Genel Müdürü Tarık Tombul, “Ödüllerle dolu geçen 2021’in ardından, 2022’ye de ödüllerle başlamak son derece mutluluk verici. Aldığımız ödüller motivasyonumuzu daha da artırırken, işimizi doğru yaptığımızın birer göstergesi olarak bizleri gururlandırıyor. Çok yönlü fintek şirketi olma hedefimiz, yeni ürün ve hizmetlerimizle 2022’de de hızla büyümeye, sektördeki etkimizi artırmaya ve hayatları kolaylaştırmaya devam edeceğiz. Çok yakında ihtiyacınız olan tüm ödeme yöntemlerini PayTR çatısı altında toplayarak, ödeme süreçlerinin tek noktadan yönetilmesini sağlayacağız” dedi.

2021 de ödüllerin yılıydı

2021 yılında pek çok ödülün sahibi olan PayTR, Şikayetvar 6. ACE Awards – Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri “Ödeme Sistemleri” kategorisinde Gold ödülü alırken; Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü ENSO tarafından 10’uncu kez düzenlenen, Boğaziçi Üniversitesi’nin en prestijli ödül töreni olan Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri’nde ‘Yılın Fintek Şirketi’ seçildi.

PayTR hakkında 

2009 yılında Türk mühendisler tarafından kurulan, 26 Nisan 2016 itibarıyla 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamında lisanslı bir ödeme kuruluşu olan PayTR Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu AŞ; 60 binden fazla işletmeye sanal POS, sahtecilik önleme (anti-fraud), tek entegrasyonla tüm bankalara ulaşma imkanı, tüm yerli ve yabancı banka ve kredi kartlarının yanı sıra ön ödemeli kartlarla işlem yapabilme, havale/EFT ile ödeme alma, linkle ödeme, mobil POS, pazaryerleri (marketplace) için ödeme hizmeti, döviz ile satış, sanal cüzdan, güvenli kart saklama, tekrarlayan ödeme, ve B2B firmalar için tahsilat hizmetleri sunuyor. Ayrıca PayTR üye iş yerleri; Mastercard Tap on Phone platformu üzerinde çalışan mobil ödeme alma özelliği sayesinde, Android tabanlı akıllı telefon veya tabletlerini POS cihazı gibi kullanarak temassız ödeme alma ve Tosla uygulamasına kayıtlı kullanıcılardan Tosla bakiyesiyle ödeme alma imkanına sahipler. 2021 yılında Türkiye’nin en büyük özel sermaye fonu Actera ile yatırım ortaklığı yapan ve Haziran 2021 itibarıyla TCMB onayıyla faaliyet izni kapsamını genişleterek e-para lisansı alan PayTR, elektronik para faaliyetleri sunmaya başladı.


, ,

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir