Piyasalar için riskli dönem: Seçim süreci sert olacak! & Böyle ahmaklık olmaz! | Murat Kubilay

Piyasalar için riskli dönem: Seçim süreci sert olacak! & Böyle ahmaklık olmaz! | Murat Kubilay

Derin likidite ağı WOO Network, Türkiye’de WOOTR ile hizmet vermeye devam ediyor.

Kurumsal müşterilerine, likidite sağlayıcılığı, OTC, piyasa yapıcılığı, saklama ve hazır kripto borsası altyapı hizmetleri sunmasının yanı sıra bireysel yatırımcılarına “0 komisyon” ve güvenilir bir ticaret altyapısı sunuyor.

WOOTR’yi keşfetmek için: https://bit.ly/3RWqzUT

Ekonomist Murat Kubilay, Ekrem İmamoğlu hakkında verilen siyasi yasak kararını ve ekonomi açısınmdan ne anlama geldiğini, Avrupa Merkez Bankası ve Fed’in yavaşlayan faiz artışlarının ne anlama geldiğin ve 2023 yılında dünyada yaşanancak olası sarsıntıların Türkiye ekonomisi açısından ne anlama geldiğini yorumladı.

00:00 Merhaba
01:56 İmamoğlu’na verilen yasak kararı
07:20 Avrupa Merkez Bankası ve Fed’in faiz kararları küresel ekonomiyi nasıl etkileyecek?
12:30 Hangi ülke yaşayacağı sorunlarla 2023’te kendinden en çok söz ettirecek?
20:27 Küresel sarsıntılar Türkiye’yi nasıl etkileyecek?

Ekonomist Murat Kubilay, asgari ücret ile ilgili senaryoları, Türkiye’nin ekonomide hangi aşamada olduğunu ve Batı sermayesi ile AKP ilişkisini yorumladı. Haftanın anketinde "Asgari Ücret ne olacak?" sorusuna gelen cevapları değerlendiren Kubilay, asgari ücretin neye göre belirlenmesi gerektiğini de anlattı. Türkiye’nin "yarı Arjantin" olduğunu ve 40 yılın en kötü durumuna geldiğimizi belirtti.

#enflasyon #ekonomi #ekremimamoğlu

Mesele Ekonomi’ye destek olmak için:
https://www.youtube.com/MeseleEkonomi/join

Daha fazla Mesele Ekonomi içerikleri için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz!

Twitter’da takip etmek için: https://twitter.com/MeseleEkonomi
Spotify’dan dinlemek için: https://sptfy.com/mesele-ekonomi
Instagram’da takip etmek için: https://instagram.com/meseleekonomi/
Linkedin’de takip etmek için: https://linkedin.com/company/meseleek…

#ekonomi #borsa #dolar #faiz #enflasyon #petrol #altın #fed #tcmb #seçim

Yasal Uyarı:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Ulaşmış olduğunuz bu kanal kapsamındaki gerek sözel gerekse de grafik bilgiler ulaşılabilen ilk kaynaklardan iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil ve surette olursa olsun herhangi bir karar dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla toplanmıştır. Mesele Ekonomi, her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu site kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette Mesele Ekonomi YouTube kanalı herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile uğrayacağı maddi ve/veya manevi zararı, kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette Mesele Ekonomi YouTube kanalı sorumlu tutulamayacaktır.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir