Piyasalar seçimden önce çökecek! & Dolar böyle gitmez | Atilla Yeşilada

Piyasalar seçimden önce çökecek! & Dolar böyle gitmez | Atilla Yeşilada

https://cambly.biz/2023mesele
Çocuğunuzun geleceği için tüm zamanların en büyük indirim fırsatı!
%60 indirim kodu: 2023mesele

Yetişkinler için İngilizce: Cambly
https://cambly.biz/zg2023
İndirim kodu: zg2023

Ekonomist Atilla Yeşilada, Zor Görev’in bu bölümünde 2023 tahminlerini sizlerle paylaştı. Piyasaların seyri, seçim senaryoları ve küresel ekonomideki yol ayrımlarını anlatan Yeşilada’ya göre Türkiye’yi çok zor bir kış bekliyor ama seçimlerden sonrası iyileşme yaşanacak. Dolar, konut, borsa, BES ve diğer yatırım araçları ile ilgili tahmin ve analizlerini de nedenleriyle birlikte açıkladı.

İyi seyirler…

#atillayeşilada #dolar #ekonomi

00:00 Merhaba
03:40 Seçimden önce çöküş yaşayacağız!
05:35 Çöküş nereden başlayacak?
10:35 Piyasa için en kötü senaryo
13:40 Borsa çöker mi?
17:20 Seçim senaryoları
20:50 Konut sektörü bitecek
22:55 2023: Belirsizlikler yılı

Mesele Ekonomi’ye destek olmak için:
https://www.youtube.com/MeseleEkonomi/join

Daha fazla Mesele Ekonomi içerikleri için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz!

Twitter’da takip etmek için: https://twitter.com/MeseleEkonomi
Spotify’dan dinlemek için: https://sptfy.com/mesele-ekonomi
Instagram’da takip etmek için: https://instagram.com/meseleekonomi/
Linkedin’de takip etmek için: https://linkedin.com/company/meseleek…

#ekonomi #borsa #dolar #faiz #enflasyon #petrol #altın #fed #tcmb #seçim

Yasal Uyarı:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Ulaşmış olduğunuz bu kanal kapsamındaki gerek sözel gerekse de grafik bilgiler ulaşılabilen ilk kaynaklardan iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil ve surette olursa olsun herhangi bir karar dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla toplanmıştır. Mesele Ekonomi, her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu site kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette Mesele Ekonomi YouTube kanalı herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile uğrayacağı maddi ve/veya manevi zararı, kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette Mesele Ekonomi YouTube kanalı sorumlu tutulamayacaktır.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir