Salgın İnternet Kullanımını Nasıl Etkiledi?

Salgın İnternet Kullanımını Nasıl Etkiledi?

Open Communications, Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Ayın, Ahu Orakçıoğlu moderatörlüğündeki Gün Ortası programının canlı bağlantı konuğu oldu.

Open Communications, Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Ayın, 1968’ de doğdu. 1990 yılında ODTÜ İşletme Bölümünden mezun oldu.

Aynı yıl Markom/Leo Burnett’ de müşteri temsilcisi olarak iş hayatına başladı.

Carat, Y&R/Reklamevi, Kanal D, Star, Milliyet’ de üst düzey yöneticilikler yaptıktan sonra 2001 yılında allmedia’ nın kuruluşunda yer aldı. 2006 yılında Starcom MediaVest Group ile ortaklık sürecini ve 2011 yılında da aynı grubun medya ajanslarının ana şirketi Vivaki’ nin kurulması ve yöneticilik görevlerini üstlendi.

2013 yılının sonunda istifa ederek Open Communications’ ı kurdu.

Reklamverenlerin pazarlama iletişimi sürecinde tüm hizmetleri tek bir noktadan sunabilme misyonu ile kurulan Open Communications’ da Yönetim Kurulu Başkanı olarak çalışmaya devam etmektedir.

#Ekotürk #Koronavirüs #İnternet

============================

Ekotürk Resmi Web Sitesi
►http://www.ekoturk.com/

Ekotürk Sosyal Medya Adresleri
►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv
►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv
►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv

Ekotürk TV İletişim
►kurumsaliletisim@ekoturk.com

UYARI: Buradaki yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Buradaki fiyatlar, veriler ve bilgilerin tam ve doğru olduğu garanti edilemez; içerik, haber verilmeksizin değiştirilebilir. Tüm veriler, Ekotürk TV tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. Bu kaynakların kullanılması nedeniyle ortaya çıkabilecek hatalardan Ekotürk TV sorumlu değildir.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir