Telefon Görüşme Kabinleri

Telefon Görüşme Kabinleri

Telefon görüşme kabini, açık plan ortamında özel iş alanları arayanlar için harika bir çözüm sağlar. Telefon Görüşme Kabinleri hem özel aramalar hem de sessiz veya özel çalışma alanlarının gerekli olduğu zamanlarda mükemmeldir.  Çok çeşitli renklerde mevcut olup, konseptinize göre renk ve şekillerde tasarlanabilir. Telefon Kabinleri, açık alanlarda ve ofis ortamlarında telefon görüşmeleri yaparken gizliliği artıran telefon kulübesidir.

Telefon Görüşme Kabinleri

Ses yalıtım yapısı, yıkıcı seslerden mükemmel akustik koruma sağlar. Bu telefon kabini, mevcut yapılarda veya duvarlarda değişiklik yapmadan ve aynı zamanda başka bir yere taşınabilir & yeniden monte edilebilir. Bu telefon kulübesinin küçük boyutuna rağmen, yüksek bir tabure veya sandalye uyacak kadar geniştir. Telefon Görüşme Kabinleri tavan, masa ve entegre edilerek komple olarak teslim edilir LED tavan lambaları, elektrik prizlerinin montajı hazırdır. Çalışma alanına kolayca erişilebilen akustik telefon kabinleri, kullanıcıları sessiz bir oda bulmaya veya binadan ayrılmaya gerek kalmadan görüntülü ve telefon görüşmeleri yapmaya teşvik eder. Mimari tasarımlara uygun farklı konsept özel üretim yapmaktayız. Akustik kumaş kaplı paneller ile kaplanan iç mekanı rengarenk zevkinize özel tasarlanmakta olup, şık ve dekoratif tasarımı ile ofislerinizde daha çok sakinliği isteyeceğiniz yenilikçi ürünlerdendir. İçerisinden kullanılan aksesuar ve elektronik aksamlar tamamen size özel üretilmektedir. Modele bağlı tekli ya da çiftli kapılı olarak üretilmektedir.

Telefon Görüşme Kabinleri

Tekli model dıştan dışa ölçüsü 330 cm x 290 cm x 220 cm dir. Kumaş kaplı akustik paneller farklı geometrik şekillerde ve kalınlıklarda kombine üretilebilmektedir. Masa, koltuk, sehpa veya diğer aksesuarlar isteğe bağlı olarak opsiyon olarak üretilmektedir. Telefon Görüşme kabinleri, kaliteli malzemeler akustik vaatleri yerine getirir. Sürdürülebilir kaynaklı malzemeler, patentli teknoloji ve özel tasarımın birleşimi, ödüllü bir sonuç oluşturur. Yani, ofis ne kadar gürültülü olursa olsun, her zaman konsantre olabileceğiniz bir yeriniz var. Dizüstü bilgisayarınızı masaya koyun, ayarlanabilir bir tabureye rahatça oturun ve işinizi yapın. Telefon Görüşme Kabinleri Renkler ve aksesuarlar ile dilediğiniz şekilde özelleştirilebilir. Sessiz görüşme kabinleri ile konuşmalarınız daha sağlıklı. Turkish Acoustic ofis akustik telefon görüşme kabini mutlu yerler haline getiriyor. İçeride her zaman sessiz ve hava her zaman temiz. Çalışanların telefon görüşmeleri ve video konferanslar için özel bölgeler bulmak ve düzenlemek için açık ofis ihtiyaçları. Ve en iyi çözümler, tüm ofisi yeniden düzenlemek için çok fazla ödemenize gerek kalmadan rahatlığı sağlamanıza izin veren çözümlerdir! Akustik kabinden daha fazlası, Uzmanlarımız ofis tasarımını ve ofislerde gürültü azaltmayı bir üst seviyeye taşıyor. Telefon kulübesi telefon görüşmeleri için ve bireylerin gerçekten bir göreve odaklanmaları gerektiğinde mükemmeldir. Sizin ve çalışanlarınızın sessizce gelişebileceği özel iş birliği alanı sunar. Turkish Acoustic en kaliteli ürünlerle her zaman hizmetinizdedir.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir