TEMEL ANALİZ

TEMEL ANALİZ

İNFO YATIRIM ANALİSTİ YUNUS ŞAHİN VE ATA YATIRIM ARAŞTIRMA DİREKTÖRÜ MURAT BARIŞIK ANALİST PERİHAN TANTUĞ’UN MODERATÖRLÜĞÜNDEKİ BORSA TEKNİK PROGRAMININ CANLI BAĞLANTI KONUĞU OLDULAR.

📊 OTOMOBİL SEKTÖRÜ TEMEL ANALİZİ
📊 TOFAŞ TEMEL ANALİZİ
📊 BRİSA TEMEL ANALİZİ
📊 BANKACILIK ENDEKSİ TEMEL ANALİZİ
📊 EREĞLİ TEMEL ANALİZİ
📊 HEKTAŞ TEMEL ANALİZİ
📊 PETROL TEMEL ANALİZİ
📊 TÜPRAŞ TEMEL ANALİZİ
📊 PETKİM TEMEL ANALİZİ
📊 BANKACILIK ENDEKSİ TEMEL ANALİZİ
📊 PERAKENDE SEKTÖRÜ TEMEL ANALİZİ

BORSA TEKNİK HAFTA İÇİ HER GÜN SAAT 14.00’TE ANALİST PERİHAN TANTUĞ’UN MODERATÖRLÜĞÜNDE TÜRKİYE’NİN EKONOMİ TELEVİZYONU EKOTÜRK’TE!

#EKOTÜRK #EKONOMİ #BORSAYORUM #BORSACANLI #TEMELANALİZ

EKOTÜRK RESMİ WEB SİTESİ
►http://www.ekoturk.com/

EKOTÜRK SOSYAL MEDYA ADRESLERİ
►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv
►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv
►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv

EKOTÜRK TV İLETİŞİM
►kurumsaliletisim@ekoturk.com

UYARI: BURADAKİ YATIRIM BİLGİ, YORUM VE TAVSİYELER YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANLIĞI HİZMETİ; ARACI KURUMLAR, PORTFÖY YÖNETİM ŞİRKETLERİ, MEVDUAT KABUL ETMEYEN BANKALAR İLE MÜŞTERİ ARASINDA İMZALANACAK YATIRIM DANIŞMANLIĞI SÖZLEŞMESİ ÇERÇEVESİNDE SUNULMAKTADIR. BURADAKİ YORUM VE TAVSİYELER, YORUM VE TAVSİYEDE BULUNANLARIN KİŞİSEL GÖRÜŞLERİNE DAYANMAKTADIR. HERHANGİ BİR YATIRIM ARACININ ALIM-SATIM ÖNERİSİ YA DA GETİRİ VAADİ OLARAK YORUMLANMAMALIDIR. BU GÖRÜŞLER MALİ DURUMUNUZ İLE RİSK VE GETİRİ TERCİHLERİNİZE UYGUN OLMAYABİLİR. BU NEDENLE, SADECE BURADA YER ALAN BİLGİLERE DAYANARAK YATIRIM KARARI VERİLMESİ BEKLENTİLERİNİZE UYGUN SONUÇLAR DOĞURMAYABİLİR. BURADAKİ FİYATLAR, VERİLER VE BİLGİLERİN TAM VE DOĞRU OLDUĞU GARANTİ EDİLEMEZ; İÇERİK, HABER VERİLMEKSİZİN DEĞİŞTİRİLEBİLİR. TÜM VERİLER, EKOTÜRK TV TARAFINDAN GÜVENİLİR OLDUĞUNA İNANILAN KAYNAKLARDAN ALINMIŞTIR. BU KAYNAKLARIN KULLANILMASI NEDENİYLE ORTAYA ÇIKABİLECEK HATALARDAN EKOTÜRK TV SORUMLU DEĞİLDİR.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir