Turkcell Pasaj ürün kategorisini genişletti

Turkcell Pasaj ürün kategorisini genişletti

Turkcell, Pasaj’da sunduğu farklı kategorilerdeki yeni ürünleriyle e-ticaret pazarındaki konumunu güçlendirirken, tüketicilerin son dönemde artan online alışveriş taleplerine alternatif ürünlerle yenilikçi çözümler sunuyor. Yapılan açıklamaya göre, Turkcell’li olsun ya da olmasın tüm Pasaj müşterileri, dijital teknoloji pazarında büyük paya sahip olan çevrim içi dijital ürün kodlarını, operatör güvencesiyle turkcell.com.tr/pasaj adresinden saniyeler içerisinde, beklemeden satın alabiliyor.

“Müşterilerimiz binlerce dijital ürünü Turkcell güvencesiyle ‘saniyeler içinde’ alabilecek”
Pandemiyle birlikte tüketicilerin online alışveriş kanallarına yöneldiğini belirten Turkcell Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal, “Bugünden itibaren Pasaj’da sadece fiziksel teknoloji ürünleri değil, çevrim içi dijital ürünler de yer alacak. Anlık kullanıcı sayısı 100 milyonları aşan platformlarda kullanılabilecek ürünlerin satışında artık platformumuz da güçlü bir oyuncu. Müşterilerimiz, operatör fark etmeksizin Turkcell güvencesiyle sunduğumuz dijital ürünlere anlık teslimat sayesinde bekleme süresi olmadan, saniyeler içinde erişebilecek” dedi.

“Türkiye’nin dijitalleşmesi hedefine bir adım daha yaklaştık”
Türkiye’nin her geçen gün dijitalleşmesine katkı sağladıklarını belirten Özdal, sözlerini şöyle sürdürdü: “Dijital kod satışında yer almak, şirket olarak dijitalleşme inisiyatiflerinde de ilerlememizi sağlayacak. Bu girişimle hem dijital müşteri sayımız artacak hem de mevcut müşterilerimizin dijital dönüşümü benimsemeleri hedefimiz hızlanacak. Her geçen gün büyüyen dijital teknoloji pazarının büyük payını oluşturan dijital ürünleri, elektronik pazar yeri platformumuz üzerinden konumlandırarak, sektörde lider oyuncu olma vizyonu doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz. Tüketicilere sunduğumuz ürün yelpazemizi genişleterek Türkiye’nin Turkcell’i olarak ülkemizin dijitalleşmesine yönelik hedefimize bir adım daha yaklaştık.”

Verilen bilgiye göre, elektronik pazar yeri platformunda satışa çıkan dijital ürünler çevrim içi oyun pinleri, dizi & film & spor yayın paketleri ve dijital üyeliklerden oluşuyor. Pasajda öne çıkan dijital ürünler arasında Exxen, PUBG Mobile UC, League of Legend RP, Twitch, TV+, Fizy, S Sport ve beIN connect yer alıyor.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir