TÜRKİYE FED'DEN KAYNAK ALACAK MI?

TÜRKİYE FED’DEN KAYNAK ALACAK MI?

GELİŞMEKTE OLAN ÜLKELER İÇİN "PARA BASMAK" ÇÖZÜM MÜ?

IMF VE TÜRKİYE ANLAŞMA SAĞLAYACAK MI?
KARATEPE: IMF’YE BAŞVURMA İHTİMALİ ÇOK DÜŞÜK

ANKARA ÜNİ. ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. YALÇIN KARATEPE, DÜNYA HALLERİ’NE CANLI BAĞLANTI YOLUYLA KATILARAK; "EKONOMİK AKTİVİTE OLMADIĞINDAN PARA HACMİ KÜÇÜLMÜŞ DURUMDA" DEDİ.

BİREYSEL OLARAK YENİ YAŞAM ŞEKLİNE ALIŞTIK MI?
CANAN: "BU KADAR HIZLI ADAPTE OLMAMIZ MÜMKÜN DEĞİL"

SİNİRBİLİM UZMANI ÜSKÜDAR ÜNİ. ÖĞR. ÜYE. PROF DR. SİNAN CANAN, CANLI BAĞLANTI YOLUYLA EKOTÜRK GENEL YAYIN YÖNETMEN YRD. ALİ DEĞERMENCİ İLE DÜNYA HALLERİ ‘NE KONUK OLDU.

EKOTÜRK GENEL YAYIN YÖNETMEN YRD. ALİ DEĞERMENCİ İLE DÜNYA HALLERİ PAZARTESİ, SALI, ÇARŞAMBA VE PERŞEMBE SAAT 19:00’DA EKOTÜRK’TE!

#IMF #TÜRKİYE #KORONAVİRÜS

Ekotürk Resmi Web Sitesi
►http://www.ekoturk.com/

Ekotürk Sosyal Medya Adresleri
►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv
►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv
►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv

Ekotürk TV İletişim
►kurumsaliletisim@ekoturk.com

UYARI: Buradaki yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Buradaki fiyatlar, veriler ve bilgilerin tam ve doğru olduğu garanti edilemez; içerik, haber verilmeksizin değiştirilebilir. Tüm veriler, Ekotürk TV tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. Bu kaynakların kullanılması nedeniyle ortaya çıkabilecek hatalardan Ekotürk TV sorumlu değildir.

Kategori
Haberler ve Politika

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir