Craft Pırlanta muhteşem bir tasarım ekibi ile çalışıyor!

Craft Pırlanta muhteşem bir tasarım ekibi ile çalışıyor!

20 yılı aşkın kuyumculuk sektöründe faaliyet yürüten ve son derece geniş bir tecrübeye sahip olan Craft pırlanta kuyumculuk sektörünün merkezi olan Kapalıçarşı’da faaliyet yürütmektedir. Aynı zamanda dijital çağın gerekliliklerine de son derece hızlı bir biçimde ayak uyduran Craft Pırlanta www.craftpirlanta.com adresi üzerinden de müşterilerine hizmet sunmaktadır. Dijital platformları ayak uydurması Craft Pırlanta’nın özellikle koronavirüs pandemi sürecinde alışveriş yapmak isteyen bireylere büyük bir kolaylık sağlamasına vesile olmuştur. Çünkü pandemi sürecinde sokağa çıkma yasağı olması ve bireylerin evden çalışma koşulları ile hareket etmesi mağaza mağaza gezerek pırlanta seçimine engel olmaktadır. Craft Pırlanta hem toptan hem de perakende hizmet vermesi nedeniyle müşterilerine perakende satışlarında da uygun bir fiyat politikası sunmaktadır. Uygun fiyat politikasını internet sitesine de yansıtan Craft Pırlanta dünyanın en kaliteli pırlanta ürünlerini müşterilerinin ayağına getirmeyi başarmıştır.

Craft Pırlanta muhteşem bir tasarım ekibi ile çalışıyor!

Craft Pırlanta sektörün dinamiklerini belirler

Craft Pırlanta bünyesinde son derece profesyonel bir ekibi istihdam eder. Tamtur pırlanta yüzük çeşitleri başta olmak üzere birçok ürünü koleksiyonlarında barındırmaktadır. Klasik güzellikler ile modern çizgileri bir araya getiren Craft Pırlanta evladiyelik pırlanta ürünlerini tasarlarken kadınların memnuniyetini göz önünde bulundurmaktadır. Öte yandan yurtdışında çeşitli faaliyetlere ve fuarlara katılan Craft Pırlanta samimi ve sağlam iş ortakları ile hareket etmektedir. Firmanın bu samimi ve sağlam iş ortakları sayesinde güven ve saygınlığı neticesinde dünyanın en iyi pırlantalarını alabilmek ve temin etmek olanağına sahiptir. Ayrıca Craft Pırlanta sertifikalı bir biçimde pırlanta satışı gerçekleştirilir. Başta tektaş yüzük çeşitleri olmak üzere evliliğe adım atan bireylerinde en çok tercih ettiği marka Craft Pırlanta markasıdır.

Craft Pırlanta muhteşem bir tasarım ekibi ile çalışıyor!

Craft Pırlanta müşteri memnuniyetini ön planda tutar

Craft Pırlanta müşterilerine hizmet sunarken hem satış öncesinde hem de satış sonrasında müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir prensip belirlemektedir. Uygun fiyat garantisi kaliteli hizmet sertifikalı pırlanta ürünlerinin sunumu ve internet satışları Craft Pırlanta ile pırlanta tutkunlarının hizmetine sunulmuştur. Bu ile en çok tercih edilen kuruluş olmayı başarmıştır.

Craft Pırlanta muhteşem bir tasarım ekibi ile çalışıyor!

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir