E-TİCARET SİTESİ RGAND

E-TİCARET SİTESİ RGAND

ABD TİCARETİNE GİRİŞ NASIL SAĞLANIR?

RGAND TÜRKİYE İŞ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ GÖRKEM GÜNDOĞAR, ABD’DEN CANLI BAĞLANTI YOLUYLA, EKOTÜRK GENEL YAYIN YÖNETMEN YRD. ALİ DEĞERMENCİ’NİN MODERATÖRLÜĞÜNDEKİ DÜNYA HALLERİNİN KONUĞU OLDU.

ABD GIDA HİZMETİ PANDEMİDEN NASIL ETKİLENDİ?
GÜNDOĞAR: ABD’DE TİCARET ARTIK ELEKTRONİK ORTAMA DÖNDÜ

#EKOTÜRK #EKONOMİ #AMERİKAPANDEMİC #AMERİKAETİCARET #ÜRETİCİDENTÜKETİCİYE #ONAYLIÜRETİCİ #ONLINEKATALOG #ONLİNEALIŞVERİŞ #ONLİNEALIŞVERİŞSİTELERİ #ONLINEMARKETPLACES #TÜRKÜRETİCİLER #ÜRÜNTAKİPSİSTEMİ #ÜRÜNSEÇ #TÜRKİYEAMERİKARASI #TÜRKİYEAMERİKAYARDIM #RGAND #TEKTIKLAAMERİKA #ÜRETİCİ #GÜMRÜK #AMERİKADATİCARET #ETİCARETNEDİR #AMERİKATİCARETHACMİ #AMERİKACORONASONDURUM #AMERİKANNÜFUSU

Home

https://www.facebook.com/RgandMarketplace

https://www.youtube.com/channel/UCyhWuuUxyaHYaj6Eznoj9TQ/featured

https://www.instagram.com/rgandmarketplace/

Ekotürk Resmi Web Sitesi
►http://www.ekoturk.com/

Ekotürk Sosyal Medya Adresleri
►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv
►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv
►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv

Ekotürk TV İletişim
►kurumsaliletisim@ekoturk.com

UYARI: Buradaki yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Buradaki fiyatlar, veriler ve bilgilerin tam ve doğru olduğu garanti edilemez; içerik, haber verilmeksizin değiştirilebilir. Tüm veriler, Ekotürk TV tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. Bu kaynakların kullanılması nedeniyle ortaya çıkabilecek hatalardan Ekotürk TV sorumlu değildir.

Kategori
Haberler ve Politika

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir