Etiket: Allianz

 • Allianz Türkiye, sağlık sigortaları poliçelerinin kapsamına tüm salgın hastalıkları dahil etti

  Allianz Türkiye, sağlık sigortaları poliçelerinin kapsamına tüm salgın hastalıkları dahil etti

  Allianz Türkiye, sağlık sigortalılarının bundan sonraki süreçte ortaya çıkabilecek tüm salgın hastalıklara yönelik masraflarını güvence altına aldı.

 • Allianz Grubu 2020 ilk çeyrek sonuçlarını açıkladı

  Allianz Grubu 2020 ilk çeyrek sonuçlarını açıkladı

  Allianz Grubu, tüm dünyayı etkisi altına alan kovid-19 pandemisine rağmen 2020’ye başarılı finansal sonuçlarla giriş yaptı. Yılın ilk çeyreğinde kur ve konsolidasyon etkilerinden arındırılmış ciro büyümesi yüzde 3,7 olarak gerçekleşen Grup, 2,3 milyar euro faaliyet kârı elde etti. Allianz Grubu CEO’su Oliver Baete, “2020’nin ilk çeyreği, bu benzeri görülmemiş koşullarda Allianz’ın dayanıklılığını gösterdi.” dedi.

 • Allianz’ın reklam kampanyasına uluslararası ödül

  Allianz’ın reklam kampanyasına uluslararası ödül

  Allianz Türkiye’nin hayatın her anında sigortalılarına sağladığı güven duygusuna vurgu yaptığı reklam kampanyası ‘Sen Hep Yanlarında Ol Diye’, New York Festivals Advertising Awards’de ödüle layık görüldü. Dünyaca ünlü reklamcıların binlerce reklamı değerlendirdiği organizasyonda Allianz Türkiye ‘Finansal Reklam’ kategorisinde ‘Bronz’ ödül kazandı.

 • Allianz’dan yeni hizmet: ‘Görüntülü ve yazılı tıbbi destek’

  Allianz’dan yeni hizmet: ‘Görüntülü ve yazılı tıbbi destek’

  Allianz Türkiye, sağlık sigortası sahibi müşterilerine 7 gün 24 saat ücretsiz tıbbi danışmanlık sunduğu Dr. Allianz hizmetinin kapsamını genişletti. Telefon ile yapılan danışmanlığa, yazılı ve görüntülü görüşme seçenekleri de eklendi. Allianz ayrıca Koronavirüs dönemine özel 9 ana branşta anlaşmalı uzman hekimler ile de görüntülü tıbbi destek vermeye başladı.

 • Allianz Türkiye ‘Yuvam Sigortası’nı yeniledi

  Allianz Türkiye ‘Yuvam Sigortası’nı yeniledi

  ‘Yuvam Sigortası’nın yeni versiyonunda üç farklı plan sunuluyor, kelime ve sayfa sayısı da yüzde 35 azaltılarak daha yalın ve anlaşılabilir bir içerik sağlandı.

 • Allianz Grubu 2019 finansal hedeflerini tutturdu

  Allianz Grubu 2019 finansal hedeflerini tutturdu

  Allianz Grubu’nun 2019 yılında kur ve konsolidasyon etkilerinden arındırılmış ciro büyümesi yüzde 5,9 olarak gerçekleşti. Faaliyet kârında üst üste beşinci kez artışa ulaşan Grubun toplam gelirleri de yüzde 7,6 artışla 142,4 milyar euroya yükseldi. Grubun CEO’su Oliver Baete, “2019, Allianz Grubu’nun rekor sonuçlar elde ettiği bir başka başarılı yıl oldu. Bu sonuçlar müşteri ve hissedarlarımızın…

 • Allianz ‘tamamlayıcı sağlık sigortası’ kampanyasını mart sonuna kadar uzattı

  Allianz ‘tamamlayıcı sağlık sigortası’ kampanyasını mart sonuna kadar uzattı

  Allianz Türkiye, geçtiğimiz yıl sonu başlattığı Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kampanyasını 31 Mart’a kadar uzattığını açıkladı. “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hiç bu kadar tamam olmamıştı” sloganıyla hayata geçirilen ve yılın son 2 ayında 15 binden fazla yeni müşteriye ulaşan kampanya kapsamında şirket, ilk defa Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alan müşterilerine yüzde 15 indirim fırsatı sunacak.

 • Bireysel Emeklilik | Hande Demirel | Taylan Türkölmez | 29 Ocak 2020

  Bireysel Emeklilik | Hande Demirel | Taylan Türkölmez | 29 Ocak 2020

  📌Türkiye’de ve Dünyada bireysel emeklilik 📌Sektörün 2020 yılı hedefleri neler? 📌Best otomatik katılım 📌Bes sektörü ve istihdam Allianz Yaşam Ve Emeklilik Genel Müdürü Taylan Türkölmez, Hande Demirel’in moderatörlüğünü yaptığı C-SUITE programına katılarak bireysel emekliliği değerlendirdi. #Ekotürk #emeklilik #Türkiye #Allianz #Bes #istihdam #sektör ============================ Ekotürk YouTube Kanalına Abone Ol ➤https://www.youtube.com/ekoturktv/?su… Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk…

 • ‘Teknolojiyi En İyi Kullanan Sigorta Şirketi’ ödülü Allianz Türkiye’nin oldu

  ‘Teknolojiyi En İyi Kullanan Sigorta Şirketi’ ödülü Allianz Türkiye’nin oldu

  Allianz Türkiye, 2019’a damgasını vuran isim, marka ve teknolojilerin halkın oyları ile belirlendiği Webrazzi Ödüllerinde ‘Teknolojiyi En İyi Kullanan Sigorta Şirketi’ ödülüne layık görüldü.