KORONAVİRÜS NE ZAMAN BİTER?

KORONAVİRÜS NE ZAMAN BİTER?

EĞİTİM PANDEMİDEN NASIL ETKİLENİYOR?

UZAKTAN EĞİTİM PANDEMİDEN SONRA DA DEVAM EDECEK Mİ?

AKADEMİSYEN VE YAZAR PROF. DR. SELÇUK ŞİRİN, EKOTÜRK GENEL YAYIN YÖNETMEN YRD. ALİ DEĞERMENCİ İLE DÜNYA HALLERİ PROGRAMINA CANLI BAĞLANTI YOLUYLA KONUK OLDU. ŞİRİN, EĞİTİM SİSTEMİNİ DEĞERLENDİRDİ VE PANDEMİ SONRASI EĞİTİM SİSTEMİ HAKKINDA KONUŞTU.

#EKOTÜRK #SELÇUKŞİRİN #EĞİTİM

SELÇUK ŞİRİN, NEW YORK ÜNİVERSİTESİ’NDE (NYU) PROFESÖR OLARAK DAVRANIŞ BİLİM VE İSTATİSTİK DERSLERİ VERMEKTE, EĞİTİMDEN GELİŞİME GENİŞ BİR ALANDA ARAŞTIRMALAR YAPMAKTADIR. İLKOKULA KARS YİĞİTKONAĞI KÖYÜ’NDE BAŞLAMIŞ VE LİSEYİ GÖLE’DE BİTİRMİŞTİR. ODTÜ’DEN LİSANS, SUNY’DEN YÜKSEK LİSANS VE BOSTON COLLEGE’DAN DOKTORA DERECESİ ALMIŞ OLAN ŞİRİN 100’Ü AŞKIN BİLİMSEL YAYINA İMZA ATMIŞTIR. BOSTON COLLEGE VE NYU’DAN ÖGRETİM ÜYESİ MÜKEMMELİYET ÖDÜLÜ, ABD ÇOCUK GELİŞİMİ VAKFI’NDAN ARAŞTIRMACI ÖDÜLÜ, DÜNYADAKİ EN BÜYÜK EĞİTİM ARAŞTIRMACILAR DERNEĞİ AERA’DAN ARAŞTIRMA BÜYÜK ÖDÜLÜ, VE JACOB VAKFI’NDAN 2018 SOSYAL GİRİŞİMCİLİK ÖDÜLÜ ALMIŞTIR. SELÇUK ŞİRİN 2015 YILINDA ABD BİLİMLER AKADEMİSİ KOMİSYONUNA SEÇİLMİŞTİR. 2014 YILINDAN İTİBAREN HÜRRİYET’TE HAFTALIK KÖŞE YAZILARI YAZAN SELÇUK ŞİRİN’İN “YOL AYRIMINDAKİ TÜRKİYE: YA ÖZGÜRLÜK YA SEFALET” VE “BİR TÜRKİYE HAYALİ” ADLİ İKİ TÜRKÇE KİTABI, “MUSLİM AMERİCAN YOUTH: UNDERSTANDİNG HYPHENATED SELVES THROUGH MULTİPLE METHODS” ADLI BİR İNGİLİZCE KİTABI VE ÇOCUKLARA YÖNELİK PEK ÇOK ALIŞTIRMA KİTABI BULUNMAKTADIR. 2019 YILINDA TÜRKİYE’DE EVİNDE KİTAP BULUNMAYAN 1 MİLYON ÇOCUĞU KİTAPLA BULUŞTURMAYI HEDEFLEYEN 1 MİLYON KİTAP PROJESİNİ BAŞLATMIŞTIR.

SELÇUK ŞİRİN TWİTTER: https://twitter.com/SelcukRSirin?s=20

ALMANYA’DA FABRİKALAR NE ZAMAN AÇILACAK?

PROFESSİONALS MD İŞ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ NEJDET NİFLİOĞLU DEĞERLENDİRİYOR!

EKOTÜRK İTALYA MUHABİRİ EZEL SAĞDIKER ROMA’DAN CANLI BAĞLANARAK İTALYA’DAKİ SON DURUMU AKTARDI.

#EKONOMİ #İTALYA #KORONAVİRÜS

EKOTÜRK RESMİ WEB SİTESİ
►http://www.ekoturk.com/

EKOTÜRK SOSYAL MEDYA ADRESLERİ
►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv
►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv
►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv

EKOTÜRK TV İLETİŞİM
►kurumsaliletisim@ekoturk.com

UYARI: BURADAKİ YATIRIM BİLGİ, YORUM VE TAVSİYELER YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANLIĞI HİZMETİ; ARACI KURUMLAR, PORTFÖY YÖNETİM ŞİRKETLERİ, MEVDUAT KABUL ETMEYEN BANKALAR İLE MÜŞTERİ ARASINDA İMZALANACAK YATIRIM DANIŞMANLIĞI SÖZLEŞMESİ ÇERÇEVESİNDE SUNULMAKTADIR. BURADAKİ YORUM VE TAVSİYELER, YORUM VE TAVSİYEDE BULUNANLARIN KİŞİSEL GÖRÜŞLERİNE DAYANMAKTADIR. HERHANGİ BİR YATIRIM ARACININ ALIM-SATIM ÖNERİSİ YA DA GETİRİ VAADİ OLARAK YORUMLANMAMALIDIR. BU GÖRÜŞLER MALİ DURUMUNUZ İLE RİSK VE GETİRİ TERCİHLERİNİZE UYGUN OLMAYABİLİR. BU NEDENLE, SADECE BURADA YER ALAN BİLGİLERE DAYANARAK YATIRIM KARARI VERİLMESİ BEKLENTİLERİNİZE UYGUN SONUÇLAR DOĞURMAYABİLİR. BURADAKİ FİYATLAR, VERİLER VE BİLGİLERİN TAM VE DOĞRU OLDUĞU GARANTİ EDİLEMEZ; İÇERİK, HABER VERİLMEKSİZİN DEĞİŞTİRİLEBİLİR. TÜM VERİLER, EKOTÜRK TV TARAFINDAN GÜVENİLİR OLDUĞUNA İNANILAN KAYNAKLARDAN ALINMIŞTIR. BU KAYNAKLARIN KULLANILMASI NEDENİYLE ORTAYA ÇIKABİLECEK HATALARDAN EKOTÜRK TV SORUMLU DEĞİLDİR.

KATEGORİ
HABERLER VE POLİTİKA

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir